פרוטרום תרכוש גם את פעילות IFF בצרפת; היקף העסקה כולה מסתכם ב-33.5 מיליון יורו

הפעילות שתרכש בצרפת היוותה כ-30% מסך פעילות ה-Fruit Preparation של IFF באירופה בשנת 2003

TheMarker digital
TheMarker digital

חברת פרוטרום הודיעה לבורסה, כי בעקבות השלמת הליך ההיוועצות ע"י IFF עם ארגון העובדים בצרפת לסגירת האתר בדיז'ון ולמכירת עסקי ה-Fruit Preparation לפרוטרום, עתידה החברה לרכוש את הפעילות האמורה ובכך להשלים את רכישת כל פעילות IFF באירופה. הפעילות שתרכש בצרפת היוותה כ-30% מסך פעילות ה-Fruit Preparation של IFF באירופה בשנת 2003.

עם השלמת הרכישה בכוונת פרוטרום להעביר בחודשים הקרובים את פעילות הייצור מאתר דיז'ון לאתרי ייצור מודרניים בגרמניה ובשווייץ. פעילויות המחקר והפיתוח, השיווק והמכירות, שמשרתות את השוק הצרפתי תשארנה בצרפת. בכוונת החברה להרחיב מהותית את פעילותה שם.

בחברה ציינו, כי במסגרת פעילות ה-Fruit Preparation מפותחות ומיוצרות תערובות של פירות ומוצרים טבעיים אחרים, המשמשים כחומרי טעם טבעיים למגוון מוצרי מזון כגון מוצרי חלב, מוצרי מאפה ועוד.

מחיר הפעילות שתרכש בצרפת נקבע על 3.5 מיליון יורו. המחיר עבור הפעילות שנרכשה בשווייץ ובגרמניה נקבע על 30 מיליון יורו. מהמחיר הופחתו התחייבויות שונות אותן לקחה על עצמה פרוטרום. בהסכם הרכישה נקבע מנגנון התאמת תמורה, בהתאם לתוצאות הפעילות הנרכשת בשנים 2005 ו-2006, כך שבסופו של דבר עשוי מחיר הרכישה לקטון או לגדול ב-3.5 מיליון יורו נוספים.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ