מניות ננו דיימנשן ייסחרו גם בנאסד"ק - אך החברה לא תוכל לגייס הון

הרישום של החברה הוא ל-ADR ברמה 1, שבה חובת הדיווח היא מצומצמת ■ המנכ"ל עמית דרור: "המסחר בארה"ב מאפשר לנו להציג את החברה ואת העיסוק הייחודי שלה למשקיעים זרים"

עמרי זרחוביץ'

חברת ננו דיימנשן, יצרנית מדפסות תלת ממד של מעגלים אלקטרוניים, קיבלה אישור על רישום ADR של החברה למסחר בארה"ב, והיא תיסחר תחת הטיקר NNDMY. ה-ADR של החברה הוא ברמה 1, שהמשמעות שלו היא שהחברה לא יכולה לגייס הון בארה"ב, אלא רק מגדילה את הנגישות של המשקיעים האמריקאיים למניות החברה. כמו כן, החברה לא צריכה להגיש 20-F, וחובות הדיווח שלה מצומצמות. מניית החברה מתחזקת היום ב-4.5%, לאחר שמתחילת השנה זינקה המניה ב-310%.

עמית דרור, מנכ"ל החברה, אמר כי "המסחר של ה-ADR של החברה בארה"ב מאפשר לנו להציג את החברה ואת העיסוק הייחודי שלה למשקיעים זרים. החברה ממשיכה לחתום על שיתופי פעולה אסטרטגיים על מנת להרחיב את פעילותה בשווקים חדשים, כאשר אנו ממשיכים להגדיל את קהל המשקיעים של החברה.

מדפסת ננו דיימנשן
מדפסת תלת מימד של ננו דיימנשןצילום: גלית רוזן

ננו דיימנשן הודיעה כי היא בוחנת אפשרות של מעבר למסחר ברשימה הראשית של הנאסד"ק, במידה שתעמוד בכל הקריטריונים, דבר שגם יאפשר לה לבצע גיוס הון בארה"ב. החברה הודיעה לפני כשלושה חודשים כי הדירקטוריון החליט על התקשרות עם בנק השקעות אמריקאי שיפעל מול משקיעים בארה"ב לצורך גיוס לחברה, וגם יוביל את החברה להנפקה בנאסד"ק, במקרה שתצא לפועל.

ננו דיימנשן גייסה באחרונה 58 מיליון שקל משורה של משקיעים באמצעות הנפקה פרטית. זאת, בנוסף ל-16 מיליון שקל שגייסה החברה מהכניסה לבורסה בספטמבר 2014 ועד ההנפקה הפרטית.

החברה השקיעה לפני מספר חודשים את גרסת האלפא של המדפסת שלה, והיא עובדת על גרסת בטא באמצעות קשר עם לקוחות. המדפסת של ננו פונה לתעשיית האלקטרוניקה ותעשיות משיקות, שזקוקות לפיתוח מהיר של אבות-טיפוס למעגלים מודפסים במוצרים חדשים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker