יו"ר מיילן: "מברך את טבע, מחויבים כמקודם לרכישת פריגו"

רובורט קורי: "כשם שטבע ממשיכה קדימה במימוש האסטרטגיה שלה, המיקוד האסטרטגי של מיילן נותר כשהיה. הצעתינו לרכוש את פריגו נותרת הצעד הטבעי הבא" ■ מניית מיילן יורדת בכ-11% במסחר המוקדם בוול סטריט

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יו"ר מיילן, רוברט קורי
יו"ר מיילן, רוברט קורי צילום: בלומברג

על רקע נפילה של 11.9% במניית מיילן במסחר המוןקדם בוול סטריט, הגיב רוברט קורי יו"ר מיילן לעסקה לרכישת החטיבה הגנרית של אלרגן תמורת 40 מיליארד דולר ובמקביל על החלטתה של טבע לסגת מניסיון ההשתלטות העוין על מיילן.

קורי שדחה את הצעת הרכש של טבע לרכישת מיילן במלים חריפות תוך שהוא מפגין זלזול גמור בטבע, באסטרטגיה שלה ובמנהליה התבטא בזהירות כשהוא כמעט מצליח להימנע מעקיצות כלפי טבע והאסטרטגיה שלה.

"אנחנו מברכים את טבע על ההסכם לרכישת החטיבה הגנרית של אלרגן ומקדמים בברכה את המחויבות הנמשכת ואולי אף הגוברת לתעשייה הגנרית. כשם שטבע ממשיכה קדימה במימוש האסטרטגיה שלה, המיקוד האסטרטגי של מיילן נותר כשהיה. דירקטוריון מיילן נותר איתן במחויבותו למשימה ולחזון לספק גישה לתרופות איכותיות לאוכלוסית העולם שמונה 7 מיליארד איש ולייצר ערל וצמיחה מתמשכת לבעלי מניותינו ולבעלי עניין אחרים בחברה", אמר קורי שנזכר לפתע שבעלי המניות הם גם קבוצה בקרב בעלי העניין בחברה.

"הצעתינו לרכוש את פריגו נותרת הצעד הטבעי הבא באסטרטגיה זו. המיזוג בין מיילן לפריגו ייצר תשתית ייחודית שתוכל למקסם את הדינמיקה המתפתחת של התעשייה ולנצל את המגמות הבולטות בה. יתרה מזו התרבויות והאסטרטגיות המשלימות של שתי החברות יאפשרו לנו להגדיר מחדש את האופן שבו מסופקים שירותי בריאות ולמצב את החברה שלנו לקראת העתיד. אנחנו מצפים לקראת השלב הבא במימוש המיזוג שלנו עם פריגו והפיכתו למציאות: ההצבעה של בעלי המניות של מיילן שצפויה בשבועות הקרובים", אמר קורי.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker