אביגדור קפלן: "אנחנו מבקשים מבעלי האג"ח שקט. לא פריסה ולא דחייה"

מנכ"ל אלון רבוע כחול ויו"ר מגה באסיפת בעלי האג"ח: מדגה תתמקד מעכשיו ברווחיות, ולא בנתח שוק ■ על מכירת דור אלון: "יש כל כך הרבה מתעניינים שאני צריך להרגיע אותם"

מיכאל רוכוורגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים2

"אנחנו ממשיכים בתוכנית התייעלות מקיפה ורדיקלית, 120 עובדים במטה של מגה כבר פוטרו מתוך ה-370. אני מאמין שמגה יכולה להתאזן במחצית 2016 ובהמשך לעבור לרווחיות" - כך אמר הבוקר אביגדור קפלן מנכ"ל אלון רבוע כחול ויו"ר מגה באסיפת מחזיקי האג"ח של אלון מסדרה ג'.

קפלן הוסיף: "אנחנו מבקשים מכם המחזיקים אג"ח רק שקט תעשייתי ולא שום פריסה או דחייה. נשלם לכם הכל בזמן". קפלן לא הסכים לפרט לגבי עתידה של מגה אלא רק ציין את הטעויות שנעשו בה בעבר. לדבריו ההתמקדות של הרשת תהיה מעתה ברווחיות – ולא בנתח שוק. לגבי מכירת דור אלון אמר קפלן: "יש כל כך הרבה מתעניינים שאני צריך להרגיע אותם".

אביגדור קפלן, מנכ"ל אלון רבוע כחולצילום: עופר וקנין

קפלן התייחס לסוגיית החוב של אלון רבוע כחול לבנק דיסקונט - כ-50 מיליון שקל, שאמור היה להיפרע השבוע, ואמר כי סוכם שעד 30 בספטמבר הסכום לא ישולם, כפי שלא ישולם לבנקים אחרים - עד להסדר פריסה עם כל הבנקים.

בסופה של האסיפה יחליטו מחזיקי אג"ח ג' של אלון רבוע כחול, שהחברה חייבת להם כ-380 מיליון שקל, האם להקים נציגות בכדי לקיים מו"מ עם החברה לגבי שיפור מצבם, שכן כיום אין להם בטחונות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker