היורו התחזק ב-0.017%, והיציג נקבע היום על 4.127 שקל

הדולר התחזק השבוע ב-0.3% ונסחר מול השקל סביב 3.79 שקלים; התנודתיות בשוקי ההון בעולם המשיכה להיות גבוהה גם השבוע, כשעיקר החששות נבעו מההתפתחויות ביוון, ומקריסת מדדי המניות המקומיים בסין

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו בפייסבוק

היורו התחזק היום (ו') ב-0.017%, והיציג נקבע היום על 4.127 שקל. הדולר נותר ללא שינוי, והיציג נקבע על 3.789 שקל. התנודתיות בשוקי ההון בעולם המשיכה להיות גבוהה גם השבוע, כאשר עיקר החששות נבעו מההתפתחויות ביוון, ומקריסת מדדי המניות המקומיים בסין.

הדולר התחזק השבוע מול השקל ב0.3%, ונקבע אתמול על 3.7890 שקלים. היורו נחלש מול השקל ב-1.3%, והשער היציג שלו נקבע אתמול סביב רמת שפל של 4.1267 שקל.

מתחילת השנה נחלש הדולר מול השקל ב-2.6%, ואילו היורו נחלש ב-12.7% - על רקע הזעזועים באירופה בעקבות פרשת יוון.

בבית ההשקעות טופ אלפא טענו כי "הסדרת החוב היווני והתייצבות שוק המניות הסיני, שנסחר בתנודתיות רבה באחרונה, העלו את ההסתברות להעלאת ריבית מוקדמת על ידי הבנק הפדרלי של ארה"ב, אם כי חשוב לזכור כי הסיכונים לא נעלמו והפד אף הצהיר כי העלאות ריבית בתקופה של חוסר יציבות עשויה לזעזע את השווקים, ומכך רצוי להימנע. עניין נוסף שעשוי להשפיע בהקשר זה הוא הסכם הגרעין עם איראן, שעשוי להשפיע על מחיר הנפט, מה שימתן את קצב האינפלציה, נתון שעשוי למתן את קצב העלאת הריבית".

יורו
דולר

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker