בעלי המניות של פלוס 500 אישרו - ופלייטק של טדי שגיא תרכוש את חברת הפורקס

הצעת הרכש של פלוס 500 נענתה על ידי רוב של 93.4% מהמצביעים שמייצגים 71.8% מכוח ההצבעה ■ הפורקס הינו מוצר משלים שלא מתחרה באופן ישיר עם עולם ההימורים בו פלייטק פועלת

דרור רייך
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
דרור רייך

בעלי מניות פלוס 500 הישראלית שנסחרת בבורסה בלונדון אישרו ברוב גדול את הצעת הרכש של ישראלי אחר, איש העסקים טדי שגיא הבעלים של פלייטק.

מדובר בעסקה שלישית בתחום הפורקס לפלייטק תוך פחות מארבעה חודשים. בתחילת החודש פלייטק הודיעה על רכישה של חברת הפורקס - Ava Trade הישראלית ב-105 מיליון דולר. Ava Trade נרכשה בעצמה על ידי החברה הבת של פלייטק, TradeFX, ששהתמזגה לתוכה בתחילת אפריל 2015 תמורת כ-200 מיליון דולר. 

הצעת הרכש של פלוס 500 עמדה על 400 פני למניה ונענתה על ידי רוב של 93.4% מהמצביעים שמייצגים 71.8% מכוח ההצבעה.

טדי שגיא
טדי שגיאצילום: מוטי קמחי

ממש לפני קריסת המנייה באמצע מאי השנה הגיעה מניית החברה שזינקה בכל רבעון מאז הנפקתה ביולי 2013 לשווי שיא של 770 פני למניה - כמעט פי 2 ממחיר הרכישה של טדי שגיא. בשיא השפל ב-22 במאי הגיעה מחיר מניית החברה ל-250 פני, כך שמדובר במחיר אמצע לשני הצדדים.

מנכ"ל פלייטק מור וייזר אמר:  "אנו שמחים מאוד על השגת התמיכה של בעלי המניות של פלוס 500. השילוב של TradeFX ו-פלוס 500 יאפשר לנו באמצעות חדירה לשווקים ליישם את אסטרטגיית הצמיחה שלנו".

תחום הפורקס הוא תחום חדש לפלייטק, חברת ההימורים הלא מקוונים, ומטרתה לייצור גוף גדול ומשמעותי בתחום. בנוסף, לחברה תשתיות ותמיכה טכנולוגית במדינות רבות בעקבות פעילות תשתיות ההימורים שלה ועל כן היא תוכל להציע את המוצר המשלים (הפורקס) שלא יתחרה באופן ישיר עם עולם ההימורים בו היא פועלת.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker