בעלי המניות של אסם אישרו למנכ"ל איציק צאיג מענק ואופציות בשווי כולל של 2.6 מ' ש'

בעלי המניות אישרו גם רכיב מענק של 294 אלף שקל בגין אירוע יוצא דופן של ייזום והובלת פרויקט אסטרטגי של חיסכון בהוצאות הנהלה והוצאות כלליות אחרות של עובדי מטה ואנשי שיווק

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים1
יורם גביזון

בעלי המניות של אסם אישרו למנכ"ל החברה, איציק צאיג, מענק ואופציות בשווי כולל של 2.6 מיליון שקל. המענק הכולל יסתכם ב–998 אלף שקל ושווי אופציות פאנטום מגיע ל–1.6 מיליון שקל.

המענק כולל רכיב של מענק שנתי בסכום של 704 אלף שקל בהתאם לעמידתו של צאיג ביעדים שהוגדרו לו בגין 2014; היעדים כוללים גידול ריאלי, צמיחה אורגנית, רווחיות תפעולית, תזרים מזומנים ונתח שוק. שיעור העמידה המשוקלל של צאיג ביעדי תוכנית העבודה ל–2014 היה 74%, ולפיכך, הוא קיבל מענק של 5.19 משכורות חודשיות.

בעלי המניות אישרו גם רכיב מענק של 294 אלף שקל בגין אירוע יוצא דופן של ייזום והובלת פרויקט אסטרטגי של חיסכון בהוצאות הנהלה והוצאות כלליות אחרות של עובדי מטה ואנשי שיווק. תשלום המענק, המשקף 2.17 משכורות חודשיות, אושר ברוב של 97.2% וברוב של 91.1% ללא ספירת בעלי השליטה, חברת נסטלה, ובעלי עניין אישי באישור ההחלטה.

בעלי המניות אישרו לצאיג הקצאת אופציות פנטום בגין 2015 בהתאם לתוכנית האופציות מ–2014 בשווי של 12 משכורות חודשיות - כלומר, בשווי של 1.6 מיליון שקל המתבסס על שכרו החודשי המעודכן של צאיג ובכפוף לעדכון שכרו ושווי האופציות ב–5%, אם יעודכן שכרו החודשי.

האופציות יוקצו לצאיג כחלק מתוכנית אופציות פנטום תלת־שנתית לעידוד ושימור מנהלים. האופציות ניתנות להמרה למענק כספי לפי הפער בין המחיר הממוצע של מניית אסם בחודשיים שקדמו למועד הענקת האופציות, לבין המחיר הממוצע של המניה בחודשיים שקדמו למימוש האופציה. תקופת ההבשלה של כל אופציה תהיה שלוש שנים, החל בחודש יוני של כל שנה משנות התוכנית, כך שהאופציות שהקצאתן אושרה אתמול, יבשילו ביוני 2018.

אופציות הפנטום ניתנות למימוש עד לתקרת סכום הגבוה פי־שניים משווי ההטבה במועד ההקצאה. אופציות הפנטום ניתנות למימוש במשך ארבע שנים החל בתום תקופת ההבשלה. הקצאת אופציות הפנטום לצאיג אושרה ברוב של 97.9% וברוב של 93.5% ללא ספירת בעלי השליטה או בעלי עניין אישי.

איציק צאיגצילום: יוסי צבקר

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker