מזור עולה ב-6% לאחר שדיווחה על מכירות שיא ברבעון השני של 2015

החברה דיווחה על קבלת והספקת 7 הזמנות למערכות Renaissance וביצעה שדרוג למערכת נוספת ברבעון השני של 2015

יורם גביזון

מניית מזור רובוטיקה עולה ב־6% לאחר שהחברה, שמפתחת מכשור רפואי מבוסס רובוטים לניווט כלים כירורגיים בניתוחי עמוד שדרה ומוח, דיווחה על קבלת והספקת 7 הזמנות למערכות Renaissance וביצעה שדרוג למערכת נוספת ברבעון השני של 2015. זהו המספר הגבוה ביותר של מערכות שמזור סיפקה עד כה ברבעון אחד.

6 מהמערכות שסופקו ברבעון החולף היו לבתי חולים בארה"ב ומערכת אחת סופקה לבית חולים בספרד; הזמנה שהיתה הראשונה של החברה בספרד ותותקן במרכז הנוירולוגי המוביל בבית החולים Oliver Ayats בברצלונה. בעקבות התקנתן של 7 מערכות חדשות, ברבעון השני של 2015 הגיעה מספר המערכות שהתקינה מזור ברחבי העולם עד כה ל־93. מזור התקינה 53 מערכות מתוכן בארה"ב, שהוא מנוע הצמיחה העיקרי של החברה, בהשוואה ל־72 מערכות שהותקנו ברחבי העולם, ו־39 מערכות שהותקנו בארה"ב בסוף הרבעון השני של 2014.

רובוט של מזורצילום: מזור

אורי הדומי, מנכ"ל מזור רובוטיקה, אמר שתוצאותיה של החברה ברבעון השני מעידות על יכולת הביצוע הגבוהה של צוותי המכירות והשיווק העולמיים של החברה וציין שהתוצאות ממחישות את הצלחת החברה ביישומן של כמה יוזמות, כמו התקשרות בשלבים מוקדמים של תהליך המכירה עם ההנהלות הבכירות של בתי החולים, לצורך הגברת הוודאות ומידת המחויבות של בתי החולים בתהליך המכירה, והמשך התרחבותה של החברה לשווקים עירוניים מרכזיים חדשים בארה"ב. לדבריו, מאמצים אלו יחד עם המודעות הגוברת והעניין הקיים במערכת ה-Renaissance, מעניקים רוח גבית לחברה עם כניסתה למחצית השנייה של 2015. מנית מזור ירדה ב־7% ב־12 החודשים האחרונים ונסחרת בשווי של 1.1 מיליארד שקל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker