המענק על האקזיט של פולירם: 13 מיליון שקל למנהלים ולעובדים

יורשיו של שוקי שגב ז"ל, שעמד בראש החברה והיה המנכ"ל עד ינואר 2015, יקבלו 3 מיליון שקל בגין מכירת השליטה לפימי

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים4
יורם גביזון

ארבעה ימים לאחר השלמת תמורת 360 מיליון שקל, עוברים בחברת פולירם לתגמל את מנהליה הבכירים של החברה ואת עובדיה בסכום כולל של 13.3 מיליון שקל על תרומתם לאקזיט.

דירקטוריון פולירם וועדת התגמול של החברה שעוסקת בפיתוח ובייצור תרכובים תרמופלסטיים הנדסיים החליטו לשלם מענק של 3 מיליון שקל ליורשיו של שוקי שגב ז"ל, שעמד בראש החברה והיה המנכ"ל עד ינואר 2015. ועדת הדירקטוריון וועדת התגמול נימקו את המענק ליורשיו של שגב בכך ששגב עמד בראש החברה מהיווסדה והיה בעל תרומה יוצאת דופן לפיתוחה ושגשוגה ויזם את המהלך למציאת משקיע אסטרטגי לחברה ולפעילותה. המענק תואם את מדיניות התגמול של החברה לפיה הדירקטוריון רשאי לשלם לכל נושאי המשרה בחברה מענק של עד 3% משווי הארוע שבגינו ניתן המענק כאשר החלוקה תהיה עד שליש למנכ"ל ועד שני שליש ליתר נושאי המשרה בחברה.

מפעל פולירם, מושב רם-אוןצילום: טל סלמן

פולירם תשלם מענק של 1.24 מיליון שקל למנכ"ל הנוכחי, יובל פלג, בגין כהונתו כמשנה למנכ"ל וסמנכ"ל לשווק במשך שנים רבות עד למינויו כמנכ"ל בשל תרומתו המשמעותית להצלחת החברה. מענק של 4.715 מיליון שקל ישולם לנושאי משרה אחרים בפולירם שאינם דירקטורים בחברה.

מענק של 600 אלף שקל ישולם ליו"ר החברה, יוסף ביתן, אם כי מענק זה כפוף לאישור האסיפה הכללית של בעלי המניות שתכונס בקרוב. מענק של 3.775 מיליון שקל, כלומר 28.3% מהמענק הכולל שתשלם החברה בגין עסקת פימי, ישולם לעובדיה של החברה בגין תרומתם להעלאת שווי הפעילות של החברה שנמכרה לפימי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker