המניה שזינקה 120% בשנה, וקופצת היום ב-5% בזכות אישור מגוגל

אלגומייזר קיבל אישור מגוגל: תוכל לפתוח חשבונות אוטומטיים ללקוחותיה

דרור רייך

מניית חברת אלגומייזר, הפועלת בתחום התוכנה לפרסום באינטרנט, מתחזקת ב-5% בבורסה של ת"א, בהמשך לעלייה של 120% מתחילת השנה. הסיבה: החברה מפתח תקווה הודיעה היום על קבלת אישור של חברת גוגל לביצוע פתיחת חשבונות אוטומטיים ללקוחותיה באמצעות ממשק תכנות יישומים (Application Programming Interface API).

אישור זה הינו תנאי הכרחי לביצוע פעולות אוטומטיות ללקוחות החברה במערכת ה-AD-ASSISTANT של אלגומייזר - כלי היוצר אוטומטית קמפיין פרסומי באינטרנט, כולל פתיחת חשבון, ניהול תקציב, יצירת מודעות ואופטימיזציה של הקמפיין. האישור של גוגל מאפשר לחברה לבצע איסוף אוטומטי של נתוני הלקוח וצפייה בתוצאות הקמפיין הפרסומי בכל עת.

מניית אלגומייזר בחודש האחרון

בנוסף, בשבוע שעבר חתמה אלגומייזר על הסכם עם קבוצת זאפ (לשעבר דפי-זהב) לשימוש בתוכנת ה-AdOptimizer שלה. זאפ היא מהחברות המובילות בישראל בתחום מתן שרותי פרסום (דיגיטליים). ההסכם הינו לתקופה של 12 חודשים עבור מספר לקוחות של הקבוצה וחברות בתוך הקבוצה. סכום העסקה אינו מהותי אבל שיתוף פעולה עם זאפ יכול לצמוח בעתיד להסכמים בסכומים גבוהים יותר.

כמו כן, החברה ממשיכה להתרחב מחוץ לישראל ודיווח גם על מו"מ עם מפיץ אירופאי פוטנציאלי מוביל בתחום הפרסום באינטרנט, שפועל מצרפת. המפיץ יבחן את מערכות AdOptimizer ו AdAssistant לשם הפצתה באירופה ללקוחותיו. שמו של המפיץ הפוטנציאלי לא נמסר אך מדובר באחת מהחברות המובילות באירופה לתחום שיווק לעסקים קטנים ובינוניים שברשותה סניפים בצרפת, גרמניה, בריטניה, בלגיה והולנד, והיא מעסיקה מאות עובדים.

אלגומייזר אישרה לאחרונה הקצאה פרטית בהיקף של כ-5.1 מיליון שקל. הגיוס יתבצע לפי מחיר השוק, 4 שקלים למניה. בחודשיים האחרונים השלימה החברה גיוס הון בהקצאות פרטיות בהיקף של כ-8.3 מיליון שקל. הגיוס הנוכחי יתבצע במחיר הגבוה בכ-100% מגיוס ההון הקודם שביצעה החברה.

חברת אלגומייזר נסחרת לפי שווי שוק של 52 מיליון שקל ועוסקת בפיתוח תוכנה מבוססת בינה מלאכותית המיועדת לייעול ואפטימיזציה של קמפייני פרסום אינטרנטיים. החברה מנוהלת על ידי נועם בנד, לשעבר מנכ"ל חברת דוטומי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker