אורבוטק קיבלה הזמנה של 8 מיליון דולר מיצרן מעגלים מודפסים באסיה פסיפיק

ההזמנה צפויה להימסר ללקוח ברבעון השני של 2015 ■ ההזמנה כוללת מספר מערכות הדמיה ישירה של אורבוטק כולל מערכות Paragon Ultra 300 ו-Nuvogo שהושקו לאחרונה

יורם גביזון

חברת אורבוטק, שמפתחת טכנולוגיות לשימוש בתהליכי ייצור של מעגלים מודפסים ומסכים שטוחים, קיבלה הזמנה של 8 מיליון דולר מיצרן מעגלים מודפסים גדול מאזור הפסיפיק שמתמחה בייצור לוחות מודפסים בצפיפות גבוהה.

אורבוטק, שמנוהלת על ידי אשר לוי, תספק ליצרן המעגלים המודפסים מערכות הדמיה. ההזמנה צפויה להימסר ללקוח ברבעון השני של 2015. ההזמנה כוללת מספר מערכות הדמיה ישירה של אורבוטק כולל מערכות Paragon Ultra 300 ו-Nuvogo שהושקו לאחרונה.

מערכת Paragon Ultrra 300 מציגה את הביצועים החדשניים של טכנולוגית Large Scan Optics ומספקת הדמיה בדיוק הגבוה ביותר וכן תפוקה מהירה באמצעות אלקטרוניקה משופרת ומערכת לייזר רבת עוצמה. מערכת Nuvogo 800 מעניקה פתרון הדמיה ישירה של הדור הבא ומספקת גמישות מירבית ליצרני המעגלים המודפסים.

אשר לוי, מנכ"ל אורבוטק
אשר לוי, מנכ"ל אורבוטק

אורבוטק שנסחרת בשווי של 819 מיליון דולר הרוויחה 20.8 מיליון דולר על בסיס Non GAAP במחזור של 185 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2015 לעומת רווח Non GAAP של 8.2 מיליון דולר במחזור של 105 מיליון דולר ברבעון המקביל ב-2014.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker