בריינסווי מינתה לתפקיד המנכ"ל את ד"ר גיא איזיקיאל

איזיקיאל, שייכנס לתפקידו בחודש יוני, כיהן בעבר כמנכ"ל וונטוור וסמנכ"ל מדטרוניק

עמרי זרחוביץ'

חמישה חודשים לאחר שמנכ"ל בריינסווי ואחד המייסדים עוזי סופר הודיע כי הוא מתפטר מתפקידו, מינתה החברה את ד"ר גיא איזיקיאל למחליפו.

איזיקיאל (45), רופא בהשכלתו, ייכנס לתפקידו בחודש יוני. בעבר הוא כיהן כמנכ"ל וונטוור, שנמכרה ב-2009 לחברת מדטרוניק תמורת 325 מיליון דולר. איזיקיאל נשאר בחברת מדטרוניק כסמנכ"ל ואחראי על פעילות החדשנות. בשנים האחרונות הוא היה פעיל בכמה חברות סטארט-אפ מתחום המכשור הרפואי והפארמה.

גיא איזיקיאל
ד"ר גיא איזיקיאלצילום: איציק בן מלכי

חברת בריינסוי עוסקת בפיתוח מכשיר רפואי לטיפול לא פולשני בהפרעות נפוצות בתפקוד המוח. המכשיר מבוסס על סליל חשמלי בעל מבנה ייחודי המחובר לספק זרם חשמלי המשתנה במהירות ויוצר שדה מגנטי באמצעותו ניתן להשפיע על אזורים שונים בעומק המוח על ידי גירוי או דיכוי עצבי בהתאם לתדר השדה המגנטי.

איזיקיאל אמר ל-TheMarker כי לאחר שלמד את המוצר של החברה ואת התחום בו היא פועלת הוא "שוכנע שיש פה טכנולוגיה פורצת דרך וצורך אמיתי בשוק. עם אישורים רגולטוריים ושיפוי ביטוחי רחב בארה"ב, אני משוכנע שיש פה הזדמנות אמיתית לקחת את החברה לשלב הבא ולהפוך אותה לחברה בסדר גודל עולמי. לחברה יש פייפליין של הרבה מאוד מוצרים ואינדיקציות. חלק מהאתגר הוא להחליט איפה לשים את סדרי העדיפויות, גם מההיבט השיווקי וגם בתחום הפיתוח".

נכון לסוף 2014 הותקנו ברחבי העולם 142 מערכות של החברה. הכנסות החברה ב-2014 עמדו על 12 מיליון שקל, לעומת 4.2 מיליון שקל ב-2013. ההפסד התפעולי של החברה גדל בשנה שעברה ב-69% והסתכם ב-26 מיליון שקל, לעומת 15 מיליון שקל ב-2013. זאת, בעיקר בגלל גידול חד בהוצאות מחקר ופיתוח שהסתכמו ב-23 מיליון שקל, עלייה של 73%.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker