אנליסטית התקשורת של אקסלנס ליאת גלזר עוברת לפרטנר

תשמש כאחראית קשרי משקיעים; גלזר: "מרגע שנוצר ניגוד עניינים הפסקתי לסקר את פרטנר"

דרור רייך
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
דרור רייך

ליאת גלזר, אנליסטית התקשורת של בית ההשקעות אקסלנס, עוברת צד לתפקיד אחראית קשרי משקיעים ומנהלת פרוויקטים בפרטנר. גלזר מצטרפת לשורה נכבדת של אנליסטים עברו לעבוד בחברות שהם סיקרו - בהם גיל בשן שעזב את IBI ועבר לחברת דלק של יצחק תשובה, גם נטלי גוטליב מאותו בית השקעות שעברה לסקר את טבע ולימור גרובר שעברה מפסגות לכיל ואף נקנסה על כך ב-7,500 שקל.

גלזר, שבעבר המליצה למכור את מניות פרטנר, הגיבה למעבר ואמרה כי "עברתי לפרטנר כבר לפני שבוע ומאז הדוח הכספי האחרון של החברה בתחילת מרץ לא הוצאתי כל עבודה עליה. מרגע שנוצר פוטנציאל לעבוד אצל פרטנר הפסקתי לסקר אותם – לא הוצאתי עבודות ולא דיברתי עם לקוחות.

"אני חושבת שפרטנר מקבלים אנליסטית שגם מבינה את הצרכים של החברה וגם מבינה את הצרכים של שוק ההון – הם בחרו בי בגלל הערכתם ליכולת ולא בגלל ניגודי עניינים שעלולים להיות מהמעבר" הוסיפה גלזר וציינה כי "פעלתי לפי כל החוקים וההגדרות של הרשות לניירות ערך".

התפקיד החדש שתמלא גלזר הינו קשרי משקיעים שבאחריותו לנהל את פעילויות ה-IR ולשמור על קשר עם אנשי מקצוע הן בשוק ההון ווהן עם משקיעים אחרים, אשר מבקשים לדעת יותר אודות החברה.

במסגרת עבודתו עוסק מנהל ה- IRבאיתור משקיעים פוטנציאליים ויצירת קשר עמם, פגישות אישיות עם משקיעים ואנליסטים, וניתוח רשימת בעלי המניות בחברה ובמעקב אחר שינויים בבעלות בחברה.

גלזר עבדה בבית ההשקעות אקסלנס במשך 5 שנים וכיסתה במהלך השנים חברות רבות בשוק הישראלי בסקטורים התקשורת, אנרגיה קמעונאות וחברות אחזקה. גלזר הינה בעלת תואר MBA במנהל עסקים עם התמחות בייעוץ אסטרטגי מ-Wharton & IDC במרכז הבינתחומי בהרצליה ותואר BA בכלכלה ומינהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker