רבל קיבלה הזמנה ב-103 מיליון יורו מפולקסווגן, מרצדס וב.מ.וו

רוב ההזמנות כוללות מוצרי פלסטיק שמיוצרים על ידי חברת ארקל אוטומוטיב, החברה הבת של רבל

יורם גביזון

חברת רבל שבשליטת קיבוץ רביבים (51%) וקרן פימי (11%) חתמה על הסכמי מסגרת בהיקף של 103 מיליון יורו לאספקה של חלקי פלסטיק, שמיוצרים בטכנולוגיה של הזרקה תרמופלסטית מחוזקת בסיבי זכוכית שיוצרו במפעליה של רבל בארה"ב, קנדה, גרמניה וסין.

הסכמי המסגרת כוללים הספקת מוצרים לפולקסווגן, דיימלר בנץ וכן עם ספקי מכלולים מהשורה הראשונה (Tier 1) לרכבים מסוג פיאט, הונדה וב.מ.וו. בעקבות החתימה על הסכמי מסגרות חצה צבר ההזמנות של רבל את רף מיליארד דולר. רוב ההזמנות כוללות מוצרי פלסטיק שמיוצרים על ידי חברת ארקל אוטומוטיב - החברה בת של רבל כשספקית חומר הגלם של חלקי הפלסטיק מחוזקי סיבי הזכוכית, תהיה בין השאר חברת פולירם שקרן פימי רכשה את השליטה בה (65%) תמורת 347 מיליון שקל.

חברת רבל מפתחת, מייצרת ומשווקת מוצרי פלסטיק שמיוצרים בטכנולוגית הזרקה תרמופלסטית מחוזקת בסיבי זכוכית המיועדים להתקנה במערכות שונות של כלי רכב.

רבל הרוויחה 6.9 מיליון יורו במחזור של 146 מיליון יורו ב־2014, בהשוואה לרווח של 2.1 מיליון יורו במחזור של 131 מיליון יורו. מנית רבל מגיבה להזמנה החדשה בעליה של 9.9% במחזור של 281 אלף שקל שגדול פי 9 מהמחזור היומי הממוצע במניה.

מפעל פולקסווגן בגרמניהצילום: רויטרס

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker