הימורי הספורט מגיעים לבורסה

באמצאות המותג Draft Hero מציעה פנטזי 65 תחרויות יומיות נושאות פרסים במשחקי כדורסל, פוטבול, הוקי ובייסבול

דרור רייך
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

שוק ההון הגואה מביא לגיוסי כספים רבים לחברות בעלות תחומי פעילות שונים ומשונים. חברה שכזו היא חברת פנטזי 65 שחתמה על הסכם למיזוג לשלד הבורסאית ביוסל.

פנטזי 65 עוסקת בתחום צומח בשם "פנטזי ספורט". בפועל מדובר במשחק אינטרנטי בו כל משתתף בוחר את נבחרת החלומות שלו בענף ספורט קבוצתי, מתוך מבחר של שחקנים באותו ענף.

פנטזי 65 מתמקדת ב-4 ליגות הספורט המובילות בארה”ב – כדורסל, פוטבול, הוקי ובייסבול (NFL, NBA, NHL, MLB), כאשר נבחרת החלומות שבחר המשתמש מתחרה באותו יום בנבחרות שנבחרו על ידי משתמשים אחרים.

אנדרו לאק והשופט לא מתרגשים מהשעון. הפוטבול נותר פרדוקסצילום: רויטרס

לאחר בחירת נבחרת החלומות המשתמש בוחר את החדר שבו הוא רוצה להתמודד מול השחקנים האחרים. החדרים נבדלים אחד מהשני לפי גובהה ההשקעה של השחקן וגובה הפרס - לדוגמה, חדר שבו הכניסה עולה 10 דולר והפרס למקום הראשון מגיע ל-100 דולר.

הציון של כל נבחרת חלומות נקבע על בסיס ביצועי האמת של השחקנים במשחקים שהתקיימו באותו יום, והמשתתף שנבחרתו צברה את מירב הנקודות על בסיס משחקי האמת זוכה בפרס הכספי.

על פי המודל העסקי של החברה היא תהנה מ-10% מכל תחרות שתתקיים. בנוסף, פנטזי מעוניינת למכור פלטפורמה טכנולוגית המאפשרת להקים ולהפעיל אתרי פנטזי ספורט יומיים במהירות ויעילות.

נכון למועד זה פעילות פנטזי 65 מבוצעת באמצעות המותג Draft Hero שבבעלותה ובכוונתה לפעול להרחבת סוגי המשחקים וענפי הספורט המשווקים על ידה. טרום השקת משחקיה באופן רשמי, לפנטזי 65 יש אלפי משתמשים כאשר הפלטפורמות המפותחות ומשווקות על ידה מיועדות לשימוש הן באמצעות מחשב והן באמצעות מובייל.

בקופת השלד ביוסל ישנם כ-10 מיליון שקל שישמשו את חברת פנטזי 65 למימון פעילות המחקר, הפיתוח והשיווק של מוצריה.

במסגרת הסכם המיזוג ובתמורה לקבלת 100% מהונה המונפק והנפרע של פנטזי 65 יוקצו בשלב הראשון ליזמי החברה פנטזי 65: ברק איזנשטיין, משה אינגבר ואסף כרמל וכן ליתר בעלי מניות פנטזי 65 43% ממניות ביוסל ובשלב השני, בכפוף להתמלאות אבן הדרך הקבועה בהסכם המיזוג, יוקצו עבורם 12% נוספים ממניות ביוסל. לאחר השלמת המיזוג פנטזי 65 תהייה חברת בת בבעלות מלאה של ביו סל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker