פישמן ותדהר יקימו מגדל בת"א ב-420 מיליון שקל

הפרויקט עתיד להיבנות על שטח של 5,900 מ"ר, כחלק משדרת מגורים המתוכננת בין יגאל אלון לשדרות ההשכלה בשכונת ביצרון

מיכאל רוכוורגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
מיכאל רוכוורגר

קבוצת מבנה, שבשליטת אליעזר פישמן (הכוללת את החברות הציבוריות כלכלית ירושלים, מבני תעשייה, מירלנד ודרבן), תקים יחד עם חברת תדהר הפרטית, שבבעלות גיל גבע ואריה בכר, פרויקט למגורים בתל אביב בפינת הרחובות עמינדב ומיטב בין השכונות יד אליהו לביצרון. בבניין יהיו 170 דירות למגורים, וההשקעה בפקויקט תסתכם ב–420 מיליון שקל.

הקרקע שעליה יוקם הפרויקט משתרעת על פני שטח של כשישה דונמים, והיא נמצאת בבעלות חברת שמי בר, המוחזקת ב–83% בידי דרבן. כחלק מהעסקה תרכוש תדהר משמי בר תמורת 67.25 מיליון שקל 50% מהזכויות בקרקע המיועדת, כאמור, להקמת בניין מגורים שיתנוסס לגובה של 27 קומות.

אליעזר פישמןצילום: דודו בכר

הפרויקט עתיד להיבנות על שטח של 5,900 מ"ר, כחלק משדרת מגורים המתוכננת בין יגאל אלון לשדרות ההשכלה בשכונת ביצרון. תמהיל הדירות יכלול דירות בנות שניים, שלושה, ארבעה וחמישה חדרים, וכן מיני־פנטהאוזים ופנטהאוזים, אך בחברה ציינו כי דירות בנות שניים ושלושה חדרים יהיו אחוז משמעותי מאוד מהפרויקט. קבלן הביצוע של הפרויקט יהיה חברת תדהר בנייה, זרוע הביצוע של קבוצת תדהר. תחילת ביצוע פרויקט המגורים ושיווקו מתוכננים לסוף המחצית השנייה של 2015.

דוד זבידה, מנכ"ל קבוצת מבנה, ציין כי "מדובר בפרויקט מגורים משמעותי בלב לבה של תל אביב, המיישם אסטרטגיה של הקבוצה להקמת נדל"ן למגורים בישראל, ומתן מענה לביקושים הנרחבים לדירות בתמהיל מגוון".

גיל גבע, מנכ"ל ויו"ר תדהר: "המיקום האטרקטיבי של הפרויקט, בשילוב תמהיל דירות מגוון וריבוי של דירות בנות שניים ושלושה חדרים, יוצרים הזדמנות נדל"נית יוצאת דופן ואטרקטיבית באזור מבוקש וצומח במרכז תל אביב".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker