אלביט מערכות זכתה בחוזה של המארינס בהיקף של 73 מיליון דולר ל-5 שנים

חוזה המסגרת הוא לאספקה של מערכות מדידת טווח לייזר, ועד כה קיבלה החברה הזמנה ראשונית בהיקף של 7.5 מיליון דולר

עמרי זרחוביץ'

חברת אלביט מערכות הדואלית הודיעה היום כי חיל הנחתים האמריקני (המארינס), העניק לאלביט מערכות אמריקה, חברה בת בבעלותה המלאה, חוזה מסגרת בהיקף כספי של 73.4 מיליון דולר, לאספקת מערכות מדידת טווח לייזר.

חוזה המסגרת הינו לתקופה שעד חודש מרץ 2020. נכון למועד זה, אלביט מערכות אמריקה קבלה הזמנה ראשונית בהיקף של 7.5 מיליון דולר תחת חוזה המסגרת.

רענן הורוביץ, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות אמריקה, מסר היום: "אנו שמחים לספק למארינס את המערכות המוקשחות החדשות שלהם למדידת טווח לייזר, מערכת קלת משקל, בשלה לפעילות מבצעית ובטוחה לשימוש החייל הרגלי של המארינס. בזכות מינוף היכולות החדשניות שלנו בתחום ההדמאה, מדידת הטווחים ופתרונות לניווט בראות לקויה, יתאפשר כעת למארינס לרכוש מטרות ללא חשיפת עמדות הירי המוסוות ולהפחית למינימום סכנת פגיעה תוך כדי תנועה".

מנכ"ל אלביט מערכות, בצלאל מכליס

אלביט מערכות פירסמה לפני כשבועיים את תוצאותיה הכספיות. הכנסות החברה ברבעון הרביעי של 2014 הסתכמו ב-850 מיליון דולר, גידול של 4.8% לעומת הרבעון המקביל ב-2013. זאת, כתוצאה מגידול במכירות של מערכות מוטסות ב-10.7% ל-314 מיליון דולר, ומגידול בהכנסות של מערכות התקשוב ב-3.4% ל–310 מיליון דולר; לעומת זאת, ההכנסות ממערכות היבשה קפאו ברמה של 113 מיליון דולר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker