אלקטרה רוכשת את חברת דנקו בכ–10 מיליון שקל

קבוצת אלקטרה בניהולו של איתמר דויטשר, ממשיכה לפתח את פעילותה של חברת אלקטרה FM

עמרי זרחוביץ'
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

קבוצת אלקטרה בניהולו של איתמר דויטשר, ממשיכה לפתח את פעילותה של חברת אלקטרה FM. האחרונה חתמה בימים אלה על הסכם לרכישת 75% מחברת דנקו, המתמחה בתחום עבודות הגמר והבנייה. לפי הערכות בשוק, סכום הרכישה הוא כ10– מיליון שקל.

אלקטרה FM מספקת פתרונות מקיפים לצורכי ניהול ותחזוקה שוטפת של מבנים ומערכות בתחומי החשמל, מיזוג האוויר, האינסטלציה והבינוי. אלקטרה FM רוכשת את דנקו לאור הביקוש הגובר לביצוע עבודות גמר ושינויים מבניים בקרב לקוחותיה, והרכישה משתלבת עם האסטרטגיה של אלקטרה בשנים האחרונות ליצור קורת גג אחת הכוללת יזמות, הקמה ותפעול.

כחלק מהאסטרטגיה הזאת רכשה אלקטרה שלוש חברות: רכישה אחת היתה של 51% מחברת התשתיות חופרי בשרון, בכ51– מיליון שקל, בסוף 2012. שנה לאחר מכן התרחבה החברה לתחום כיבוי וגילוי אש לאחר שרכשה את חברת פז מערכות. באוקטובר 2014 רכשה אלקטרה את קלאוס ישראל המתמחה בפתרונות חנייה אוטומטיים. דנקו, שהוקמה ב1991– על ידי יוני אנטוקוליץ ודן קוטון, ביצעה עבודות במאות פרויקטים, בהם בנייני משרדים, מגורים ומסחר, מבני ציבור ומפעלים. באחרונה נבחרה החברה לבצע את עבודות הגמר במרכז לחקר המוח באוניברסיטה העברית, את עבודות גמר בבית החולים אסותא באשדוד, את הקמת בית החולים הפסיכיאטרי בבני ברק, ואת הקמת מבנה המפקדה ומרכז הכנסים בעיר הבה״דים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker