טאואר תשתף פעולה עם חברת פליר בייצור אמצעים לראיית לילה לסמארטפונים

לפי הערכות, בעתיד עשויה טאואר ליהנות מהכנסות שנתיות של עשרות מיליוני דולרים ■ טאואר: "פיתחנו יכולת מובילה בתעשייה לייצור מערך פיקסלים תרמיים קטנים מתקדמים"

עמרי זרחוביץ'

חברת טאואר הדואלית הודיעה היום כי תשתף פעולה עם פליר סיסטמס (FLIR Systems), החברה הגדולה בעולם לייצור מערכות לראיית לילה, ששוויה 4.6 מיליארד דולר.

במסגרת שיתוף הפעולה תייצר החברה מערכי פיקסלים תרמיים מיניאטוריים בטכנולוגיית האינפרא אדום (IR) המתקדמת, המיועדים לטלפונים חכמים, אבטחה, תעשייה ושווקים אחרים. חברת פליר, שמייצרת כיום לגופים ביטחוניים, עוברת למעשה לייצר ללקוחות אזרחיים.

לפי הערכות בשוק, העסקה תתרום לטאואר הכנסות שנתיות של כמה מיליוני דולרים בודדים. אם השוק יצמח, ההכנסות עשויות להגיע בשנים הקרובות לעשרות מיליוני דולרים.

ראסל אלוואנגר, מנכ"ל טאוארצילום: אייל טואג

דוד הווארד, דירקטור בכיר בטאואר, אמר כי "העסקה עם פליר מצוינת. יחד הצלחנו ליישם במהירות יכולות ייצור מהטובות שישנן, במפעל הייצור של טאואר-ג'אז בניופורט ביץ', קליפורניה. פיתחנו יכולת מובילה בתעשייה לייצור מערך של פיקסלים תרמיים קטנים מתקדמים".

מערכי הפיקסלים הקטנים כוללים פיקסלים חדשניים בצפיפות גבוהה המאפשרים לפליר להציע חיישנים חזקים בעלי רזולוציה גבוהה יותר, במבנה קטן. "כאשר אנו משלבים מערכים תרמיים קטנים עם אופטיקה ברמת הפרוסה של פליר עם יכולות תהליך הייצור של טאואר, אנו מסוגלים לספק מוצר שביצועיו וערכו פורצי דרך", אמר טום סורן מנהל תפעול ראשי בחברת פליר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker