אורמת תיכנס במסלול המהיר למדד לת"א 25

המניה תיסחר עד יום ה', כשבתום המסחר תהיה עסקת החלפה, שבה יוקצו 0.2592 מניות אורמת טכנולוגיות לכל בעל מניית אורמת תעשיות

דרור רייך

כפי שנודע בדצמבר 2014, אורמת טכנולוגיות ואורמת תעשיות יתמזגו לחברה אחת. מניות החברה החדשה יחלו להיסחר ביום ראשון הקרוב בבורסה של תל אביב. החברה, שתהיה דואלית, תיכנס במסלול המהיר למדד המוביל בבורסה, ת"א 25.

כעת נסחרות במדד 26 חברות, לאחר שמניית קנון הצטרפה אליו בעקבות עדכון המדדים בדצמבר 2014. עם הצטרפות החברה החדשה ייסחרו במדד זה 27 חברות עד לעדכון המדדים החצי־שנתי ביוני.

יצחק אנג'ל, מנכ"ל אורמת טכנולוגיות
יצחק אנג'ל, מנכ"ל אורמת טכנולוגיות

תהליך הרישום יתבצע כך שמחר תחל מניית אורמת טכנולוגיות להיסחר בבורסה של תל אביב במקביל למסחר בבורסה של ניו יורק. מחיר הבסיס יהיה לפי שער הנעילה של המניה ביום שישי (27.4 דולר) מוכפל בשער הדולר היציג של יום שני.

המניה תיסחר עד יום חמישי, כשבתום המסחר תהיה עסקת החלפה, שבה יוקצו 0.2592 מניות אורמת טכנולוגיות לכל בעל מניית אורמת תעשיות. המניות החדשות יחלו להיסחר ביום ראשון בת"א 25.

אורמת טכנולוגיות
אורמת טכנולוגיותצילום: ניר קדר

כאמור, על המיזוג החליט דירקטוריון אורמת טכנולוגיות, שבשליטת קרן פימי ומשפחת ברוניצקי, כבר בדצמבר 2014. כבר אז החליטו בחברה כי אורמת טכנולוגיות תרשום את מניותיה בשתי בורסות בינלאומיות, בנוסף לרישומה למסחר בבורסה של ניו יורק, כשאחת מהן תהיה הבורסה בתל אביב.

אורמת טכנולוגיות, שמנוהלת בידי יצחק אנג'ל, תמשיך להיות מנוהלת על ידו גם לאחר המיזוג. אורמת תעשיות הוקמה לפני 50 שנה בידי משפחת ברוניצקי. בשנים האחרונות פעילותה היחידה של החברה היא אחזקתה במניותיה של אורמת טכנולוגיות, שמתמחה בייזום, הקמה והפעלה של תחנות כוח גיאותרמיות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker