חברת מחזור אשפה מכניסה פעילותה לשלד הבורסאי של איזי אנרגיה

חברת אינפימר טכנולוגיות פיתחה טכנולוגיה ייחודית, המאפשרת טיפול באשפה ביתית לא ממויינת והפיכתה לחומר גלם לתעשיית הפלסטיק

עמרי זרחוביץ'

חברת איזי אנרגיה, שפועלת כשלד בורסאי, דיווחה היום כי חתמה על הסכם לרכישת הבעלות בחברת אינפימר טכנולוגיות, הפועלת בתחום מחזור האשפה ואספקת חומרי גלם לתעשיית הפלסטיק, שבבעלות יובל וטל תמיר (84.5%) ואייל אילון (15.5%). אינפימר פיתחה טכנולוגיה ייחודית, המאפשרת טיפול באשפה ביתית לא ממויינת והפיכתה לחומר גלם לתעשיית הפלסטיק.

על פי תנאי העסקה, הכפופה לאישור אספת בעלי המניות של איזי אנרגיה, תרכוש איזי את מלוא מניותיה של אינפימר טכנולוגיות תמורת הקצאת מניות לבעלי אינפימר טכנולוגיות לפי שווי חברה של 8 מיליון דולר. לאחר ההקצאה, יחזיקו בעלי אינפימר טכנולוגיות  כ-71.3% ממניות איזי, ואילו ד"ר אורן זהבי, בעליה הנוכחי של איזי יחזיק בכ-12.5% ממניות החברה.

בקופתה של איזי, לאחר השלמת העסקה, שתכלול גם רכישת מניות מזהבי, יהיו כ-2.5 מיליון דולר, סכום שיאפשר לחברה להקים קו ייצור ראשון ולהתחיל ביצור ללא צורך בגיוס כספים נוספים. החברה פועלת לקבל מענקי פיתוח מהאיחוד האירופי. מבחינת רווחיות, החברה מציינת כי המודל העסקי שלה צפוי להניב רווח גולמי בשיעור של 40%-50% מהמכירות.

יובל תמיר

אינפימר טכנולוגיות הוקמה על ידי בני הזוג יובל וטל תמיר בשנת 2013. יובל תמיר התפרסם כמי שהוביל את מאבק לוחמי השייטת שצללו בקישון ולקו במחלת הסרטן. עד כה חתמה החברה על הסכם לאספקת חומר הגלם עם חברה מובילה בתחום הפלסטיק. במסגרת ההסכם הלקוח הוציא הזמנות לחומרים בהיקף של כ-4 מיליון דולר. בכוונת החברה להקים קו ייצור ראשון, שיחל בפעילות עוד השנה במטרה לספק את הזמנות הלקוח.

אינפימר טכנולוגיות יוצגה על ידי משרד אפשטיין רוזנבלום מעוז (ERM).

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker