מי המשקיע המוסדי ששילם הכי הרבה על הצניחה במניית סנדיסק?

מניית ענקית הפלאש החביבה על בתי ההשקעות הישראליים צללה ב-20% לאחר הורדת התחזית; המוסדיים מחזיקים בשווי של כ-4 מיליון דולר במניה

דרור רייך
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
דרור רייך

מניית חברת סנדיסק נחלשת בנאסד"ק בימים האחרונים – לאחר שלפני יומיים חתכה החברה את התחזיות לרבעון הרביעי לרמת הכנסות של 1.73 מיליארד דולר מצפי הכנסות של 1.85 מיליארד דולר. בנוסף, כניסתה של ענקית הטכנולוגיה סמסונג לייצור שבבי זיכרון מבוססי פלאש הן למוצריה והן למכירה, מפעילה לחץ כבד. מניית סאנדיק נחלשה ב-24% מרמת שיא של 106 דולר למניה שנרשמה בתחילת דצמבר 2014 לרמה של 81 דולר כעת, והיא ממשיכה להיחלש.

בין המוסדיים שמחזיקים במנייתה ניתן למנות את הראל, אלטשולר-שחם, מגדל, אקסלנס ובית ההשקעות איילון. בית ההשקעות הראל מחזיק כ-23.3 אלף מניות מאז סוף אוקטובר 2014, כלומר ההחזקות שלה בנייר ירדו משווי של כ-2.5 מיליון דולר לשווי של 1.9 מיליון דולר. אלטשולר-שחם החזיק 14.6 אלף מניות שהיו שוות כ-1.5 מיליון דולר שכעת שוויין עומד על 1.2 מיליון דולר בלבד. גם מגדל ובית ההשקעות אקסלנס מחזיקים בסנדיסק בהיקף של כ-6 אלף ואלף מניות בהתאמה, ספגו ירידה של 24% בהשקעה. בית ההשקעות איילון מחזיק בחיסכון לטווח ארוך שלו כ-150 מניות. הנתונים נמסרו באדיבות www.Stocker.co.il - אתר העוקב ומנתח את החזקות הגופים המוסדיים בישראל.

מניית סנדיסק בשנה האחרונה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker