תמי מוזס בורוביץ' רכשה 7% מכנפיים ב-6 מיליון שקל

מוזס בורוביץ' רכשה שלשום מאיזי בורוביץ' 1.1 מיליון מניות של כנפיים, שהם 6.95% מהונה ■ בן זוגה, דדי בורוביץ', מחזיק ב–14.95% ממניות כנפיים

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

הסכסוך הממושך בין איזי בורוביץ', מבעלי השליטה בחברת כנפיים, בעלת השליטה (36.3%) בחברת אל על , לבין אחיו וגיסתו דדי ותמי מוזס בורוביץ' - עומד להיפתר בקרוב. מוזס בורוביץ' רכשה שלשום מאיזי בורוביץ' 1.1 מיליון מניות של כנפיים, שהם 6.95% מהונה, במחיר של 5.59 שקלים למניה ובתמורה ל-6.2 מיליון שקל.

מחיר העסקה נמוך ב-30% ממחירה של מנית כנפיים אתמול בבורסה וזהה למחיר הממוצע של המניה ב–30 ימי המסחר האחרונים בניכוי 15%. בעקבות העסקה תרד אחזקתו של איזי בורוביץ' בכנפיים מ–15.7% ל–8.7%, ואילו אחזקתה של מוזס בורוביץ' בכנפיים תגדל ל-19.1%. בעלה, דדי בורוביץ', מחזיק ב–14.95% ממניות כנפיים.

תמי מוזס בורוביץ
תמי מוזס בורוביץ צילום: ניר קידר

כחלק מהעסקה קיבלה מוזס בורוביץ' אופציה עד סוף 2017 לרכוש מאיזי בורוביץ' עוד 5% ממניות כנפיים במחיר שיהיה ממוצע מחיר המניה ב–30 ימי המסחר שקדמו לעסקה, אך לא פחות מ–5.91 שקלים למניה. אם מוזס בורוביץ' תמכור בתוך חמש שנים את המניות שתרכוש מאיזי בורוביץ', יקבל איזי בורוביץ' 50% מעליית הערך ביחס למחיר שלפיו תרכוש אותן תמי מוזס בורוביץ'.

שני הצדדים הסכימו שאם מחיר מניית כנפיים יירד מתחת ל–4.97 שקלים, יהיה הבנק שלטובתו משועבדות מניותיו של איזי בורוביץ' זכאי למכור את המניות, לאחר שייתן זכות למוזס בורוביץ' לממש את האופציה לרכוש אותן.

דדי בורוביץ', מבעלי השליטה בכנפיים

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker