המלט של פימי רוכשת חברה אנגלית ב־3.3 מיליון דולר

המלט הרוויחה 1.8 מיליון דולר במחזור של 24.4 מיליון דולר ברבעון השלישי של 2014 ■ החברה הנרכשת עוסקת בפיתוח מערכות להובלת גזים בתחום תעשיות ה-LED

יורם גביזון
יורם גביזון

חברת המלט שמפתחת, מייצרת ומשווקת ברזים ושסתומים לתעשייה התהליכית ולתעשיית השבבים בשליטת קרן פימי, רכשה את הבעלות המלאה בחברת Cambridge Fluid Systems האנגלית תמורת 3.3 מיליון דולר.

החברה הנרכשת עוסקת בפיתוח מערכות להובלת גזים בתחום תעשיות ה-LED ששייך למגזר המוצרים האולטרה נקיים, וכן היא פועלת במגזר המוצרים לתעשייה התהליכית בתחומי הפטרוכימיה, המכשור האנליטי, הפרמצבטיקה והתעופה.

אורי אולינר
אורי אולינר

המלט שבשליטת קרן פימי תממן את הרכישה מתזרים המזומנים השוטף שלה, וממקורות האשראי הבנקאי הזמינים לה. הרכישה תאפשר, להערכת המלט, להרחיב ולחזק את תחומי הפעילות של החברה, שכן קיימברידג' סיסטמס היא בעלת ידע ויכולות בתחום התכנון, ההרכבות והאינטגרציה של מערכות שלמות, כולל מוצרים נרכשים מתוחכמים ומערכות בקרה אלקטרוניות.

המלט שמנוהלת על ידי אורי אולינר, צופה שההשקעות בחברה הנרכשת יהיו בעיקר בהרחבת הפעילות השווקית תוך שימוש בידע שפיתחה להקמת פעילויות באזורים ומדינות שבהן המלט פועלת. המלט הרוויחה 1.8 מיליון דולר במחזור של 24.4 מיליון דולר ברבעון השלישי של 2014, ונסחרת בשווי שוק של 420 מיליון דולר, לאחר עליה של 15.6% ב-12 החודשים האחרונים.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ