אורמת טכנולוגיות תירשם למסחר בת"א; עשויה להיכלל במדד ת"א 25

החברה, שצפויה להתמזג עם החברה האם אורמת תעשיות, תרשום את מניותיה בשתי בורסות בינלאומיות, בנוסף לרישומה למסחר בבורסה של ניו־יורק

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
יורם גביזון

דירקטוריון חברת אורמת טכנולוגיות שבשליטת קרן פימי ומשפחת ברוניצקי החליט שהחברה תרשום את מניותיה בשתי בורסות בינלאומיות, בנוסף לרישומה למסחר בבורסה של ניו־יורק, כאשר אחת מהן תהיה הבורסה בתל אביב. אורמת טכנולוגיות, שמנוהלת על ידי יצחק אנג'ל, צפויה להתמזג עם החברה האם אורמת תעשיות, שנסחרת כיום בבורסה בתל אביב. המיזוג יתבצע על ידי הקצאת 0.2592 מניות אורמת טכנולוגיות לכל בעל מניית אורמת תעשיות, שמחזיקה כיום ב־59.76% ממניותיה של אורמת טכנולוגיות - כך שבעלי מניותיה של אורמת תעשיות יגדילו את החזקתם באורמת טכנולוגיות ל־62.3%, ואילו בעלי מניותיה הקיימים של אורמת טכנולוגיות, שמחזיקים כיום ב־40.24% ממניותיה של החברה, ידוללו להחזקה של 37.7% ממניותיה של אורמת טכנולוגיות.

דניה קרת מאיר, שופטת בית המשפט המחוזי בת"א, אישרה שלשום לכנס אסיפות של בעלי מניות לצורך אישור הסכם המיזוג. באורמת טכנולוגיות מקווים שהמיזוג בין שתי החברות יגדיל את הסחירות במניית החברה, בין השאר בשל ההיכרות של שוק ההון המקומי עם עסקיה של אורמת. לפי שוויה הצפוי של החברה הממוזגת, 5 מיליארד שקל, היא תיכלל במדד ת"א 25 - תרחיש שאם יתממש יתרום להגדלה נוספת של הסחירות. תועלות נוספות מהמהלך עשויות להיות הקלת מהלכים של מיזוגים ורכישות כתוצאה מיצירת מבנה שליטה פשוט יותר והעובדה שאורמת טכנולוגות נסחרת בבורסה של ניו יורק.

יצחק אנג'ל, מנכ"ל אורמת טכנולוגיות

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker