עלות תחזוקת ביתו של זיסר: 52 אלף שקל בחודש

את הסכום הזה 
יממן הבנק עד שיימצא קונה לווילה של זיסר, ולאחר מכירת הנכס - הבנק יקבל אותו בחזרה

מיכאל רוכוורגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

בהתאם להחלטת שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב, איתן אורנשטיין, הזוג מוטי וברכה זיסר אמורים לפנות ביום ראשון בשבוע הבא את הווילה שלהם ברחוב י"ד הבנים 49 שבכפר גנים בפתח תקוה.

בעקבות כך, עו"ד יניב אזרן, כונס הכנסים על האחוזה מטעם בנק לאומי, שלח לבית המשפט בקשה להתקשר בשלב זה לתקופה של שלושה חודשים עם רותן אהרון מחברת פז שקד ייעוץ ביטחוני לצורך מתן שירותי תחזוקה לווילה ולמתקניה, עד למציאת רוכש חדש ומסירת הנכס אליו.

מהבקשה של לאומי עולה כי עבור איוש הנכס ומתקניו בידי איש צוות אחד לפחות מבקשת פז שקד (שנתנה את השירותים לווילה בשלוש השנים האחרונות) שכר של 68 שקל בשעה, וכן היא מבקשת תוספת של 50% לעבודה בשבתות וחגים (102 שקל לשעה בצירוף מע"מ). בסך הכל מסתכמת עלות האחזקה של הווילה ב–52 אלף שקל בחודש. את העלויות האלה יישא לפי שעה לאומי, ולאחר המכירה הוא יקבל אותן בחזרה.

ביתו של מוטי זיסרצילום: תומר אפלבאום

הווילה של זיסר כוללת זכויות במקרקעין בשטח של 4,899 מ"ר, שעליו בנוי בית מגורים בשטח ברוטו של 2,585 מ"ר בתוספת 184 מ"ר של מרפסות/פרגולות.

הטיפול באחוזה כולל 22 משימות, ובהן טיפול בגינה וצמחיה, בדיקת תקינות מערכת מיזוג האוויר, בדיקה יומית של צריכת המים בנכס ובגינה, בדיקות חדר המכונות של הבריכה, טיפול במקווה, ניקיון בריכת הדגים, ובדיקות מערכות הנוגעות לאבטחת הנכס.

לאומי סיכם באחרונה על מכירת הווילה תמורת 28 מיליון שקל לידי שאול זילברשטיין ומטי גנץ, כך שאילו אושרה העסקה בידי אורנשטיין, לאומי היה מקבל חזרה את המשכנתא שזיסר חייב לו בסך 17 מיליון שקל. יתר הסכום היה מגיע להפועלים, שחשוף לחובותיו האישיים של זיסר בכמיליארד שקל. הבנק בינתיים לא מממש את הערבות שניתנה לו ותובע זיסר אישית. ואולם, אורנשטיין פסל את העסקה בטענה שמדובר במקורביו של זיסר, והורה לפתוח את ההתמחרות מחדש.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker