חנן מור תבצע פדיון מוקדם סופי של אג"ח ג' בהיקף של 13 מיליון שקל

יו"ר הקבוצה, חנן מור: "הקבוצה נמצאת כיום בתנופה עסקית - המאפשרת לנו להקטין מינוף"

עמרי זרחוביץ'
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

קבוצת חנן מור הודיעה כי בכוונתה לבצע פדיון מוקדם סופי ליתרת אג"ח ג' בהיקף של כ-13.5 מיליון שקל ב-30 בנובמבר 2014. התשלום האחרון על איגרות החוב, שהונפקו בפברואר 2010, היה אמור להיות בסוף מאי 2015. האג"ח נסחרת היום בתשואה ברוטו של 1%.

איגרות החוב הובטחו באמצעות שעבוד על חשבון העודפים בפרויקט עיר ימים שבונה הקבוצה בנתניה. כעת, ולאחר פירעון מוקדם של סדרות א' וחלק מ-ב', נותרה החברה עם שתי סדרות אג"ח בלבד.

לפני כשלושה חודשים דיווחה חנן מור על גיוס בהיקף של 24 מיליון שקל, שבוצע באמצעות הרחבת סדרת אג"ח ה', בריבית של 6.5%. האג"ח שהונפקו הינן שקליות (ללא הצמדה), והן עומדות לפירעון במהלך השנים 2019-2016.

יו"ר הקבוצה, חנן מור, מסר: "הקבוצה נמצאת כיום בתנופה עסקית - המאפשרת לנו להקטין מינוף, ולהגדיל את האיתנות הפיננסית שלנו. למרות ההאטה בענף הנדל"ן אנו נהנים מקצב מכירות יפה הנובע מביקוש של משפרי דיור שחוק מע"מ 0% אינו רלוונטי לגביהם". 

חנן מור
חנן מורצילום: עופר וקנין

בימים אלה משווקת החברה 270 דירות בחריש ושטחי מסחר במספר מרכזים שונים בעיר. באחרונה הודיעה החברה על שותפות עם קרן JTLV של עמיר בירם, יהודה רחמים וזלמן בראשי להקמת שני קניונים בחריש. "אנו רואים עצמנו שותפים מלאים לבניית העיר חריש שמהווה היום אלטרנטיבה והזדמנות אמיתית למשפחות צעירות הרוצות לרכוש דירה במחירים ברי השגה וליהנות מאיכות חיים בעיר החדשה", ציין מור. בנוסף, יצאה החברה באחרונה בשיווק של 100 בתים צמודי קרקע בכפר תבור.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker