גזית גלוב: First Capital Realty גייסה כ-50 מיליון דולר קנדי

החברה מכרה 3.06 מיליון מניות לפי שער של 16.30 דולר קנדי למניה; גזית גלוב צפויה לרשום רווח של כ-6.3 מיליון שקל

TheMarker digital
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
TheMarker digital

First Capital Realty הודיעה ביום חמישי האחרון כי גייסה כ-50 מיליון דולר קנדי (כ-167 מיליון שקל) באמצעות מכירה של 3.06 מיליון מניות לפי שער של 16.30 דולר קנדי למניה. (מחיר הסגירה ערב ההנפקה היה 16.20 דולר קנדי למניה). בנוסף העניקה FCR לחתמים זכות לרכישת 10% נוספים מהמניות בעסקה למשך 30 יום. מתוך סך המניות המונפקות רכשה גזית גלוב 800 אלף מניות.

זה גיוס ההון השלישי שמבצעת FCR בקנדה בתשעת החודשים האחרונים. הגיוס נעשה בדרך של הנפקת מניות ציבורית מהירה (תשקיף מדף), המאפשרת לחברות הנסחרות בבורסה בטורונטו שהיקף אחזקות הציבור במניותיהן עולה על 75 מיליון דולר קנדי.

שווי השוק של FCR, לאחר ההנפקה, מסתכם בכ-660 מיליון דולר קנדי. בהתחשב באג"ח להמרה של החברה, הניתן לתשלום במניות, מסתכם שווי השוק לאחר ההנפקה ביותר ממיליארד דולר קנדי. עם השלמת ההנפקה הצפויה ל-11 במארס 2004, תחזיק גזית גלוב, באמצעות חברות בנות קנדיות בבעלות מלאה, כ-56.3% מהון המניות של FCR ותרשום רווח הון בסך של כ-6.3 מיליון שקל.

First Capital Realty היא חברת נדל"ן מניב, העוסקת ברכישה, פיתוח וניהול מרכזים מסחריים שכונתיים מעוגני סופרמרקטים בקנדה. בבעלותה 90 נכסים, המשתרעים על שטח בנוי להשכרה של למעלה ממיליון מ"ר, בנוסף לאחזקה בשיעור של כ-18.2% ב- Equity One Inc.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker