אליום מדיקל מזנקת ב-6% על רקע טיפול מוצלח במערכת SCP

החברה הציגה בכנס 3 הליכים שונים בהם הצליחה לתקן את רצפת האגן של נשים על ידי שימוש במוצר החברה

שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

מניית אליום מדיקל סולושנס מזנקת היום במסחר ב-6% במחזור של 430 אלף שקל בשל 3 הליכים מוצלחים שביצעה החברה לתיקון צניחת איברים ברצפת האגן של נשים. מפרסום החברה עולה כי המוצר של אליום הצליח לתקן בשלושה הליכים שונים צניחת איברים ברצפת האגן הנשי.

החברה הציגה בשידור חי בכנס לרופאים המתמחים בתחום הלפרוסקופיה (שיטת ניתוח המבוססת על חדירה לבטנו של המנותח דרך מספר חתכים קטנים בדופן הבטן, וביצוע הניתוח בפיקוח מצלמה המעבירה לצוות הרפואי שידור וידאו של מקום הניתוח) את הניסוי שהתקיים במרכז הרפואי רבקה זיו בצפת, בשלוה חולות שונות עם צניחת איברים ברמת חומרה גבוהה.

החברה השתמשה בניסוי במוצר ה-EndoFast Reliant™ SCP שקיבל לאחרונה את אישורי ה-FDA (רשות המזון והתרופות האמריקאית) ו-CE (רשות הבריאות האירופית) לפני מספר חודשים. לדברי החברה ההליכים הוכיחו והמחישו את קלות השימוש במערכת בטיחותה והקיצור המשמעותי של משך זמן הניתוח.

המערכת מרימה את הנרתיק ומחברת אותו לרצועה על עצם העצה באמצעות רשת תומכת. המערכת של הליום עושה שימוש בסיכת העכביש אותה ייצרה החברה המחזקת את האזור ומונעת סיכון לפגיעה בכלי דם. בדרך זו לטענת החברה ההחלמה של המטופלת מהירה יותר והיא נשארת עם פחות גופים זרים בתוך גופה.

אסף אלפרוביץ, מנכ"ל אליום מדיקל מסר "המוצר הלפרוסקופי, שקיבל אישורי FDA ו-CE לפני חודשים ספורים, חשוב במיוחד על רקע המגמה העולמית המתחזקת לטיפול בגישה לפרוסקופית זעיר-פולשנית בטיפול בצניחת איברים ברצפת האגן הנשי. השידור החי המוצלח הינו חלק מתהליך בו החלנו, להשקת המוצר והטמעת הטכנולוגיה המתקדמת - הן בשווקים קיימים והן בשווקים חדשים, ובפרט בשוק המקומי עבור חברת טכנולוגיה ישראלית".

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker