מטומי סיימה בהצלחה גיוס של 70 מיליון דולר לפי שווי של 347 מיליון דולר

החברה תחל להיסחר בלונדון מיום שישי הקרוב תחת הטיקר MTMY

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים

חברת טכנולוגיות הפרסום מטומי, שבשליטת אילן שילוח וקרן ויולה, השלימה אתמול בהצלחה את ההנפקה הראשונית של מניותיה בבורסה הראשית בלונדון. מטומי הנפיקה 20% ממניותיה וגייסה 70 מיליון דולר פנימה לתןך החברה לפי שווי של 347 מיליון דולר (אחרי הכסף).

עופר דרוקר, מנכ"ל מטומי אמר כי "הצלחת ההנפקה היא עוד צעד חשוב למימוש מטרתנו להפוך לאחות מהחברות המובילות בעולם בתחום הפרסום הדיגיטלי מבוסס ביצועים. היינו מאוכזבים מכך שנאלצנו לדחות את המהלך מוקדם יותר השנה, אך אנו מסופקים שהצלחנו להשלימו בהצלחה, עם הבעת אמון של המשקיעים בחברה. אני בטוח כי מטומי כחברה ציבורית תמשיך להתחזק ולצבור הישגים עבור בעלי המניות שלה".

אילן שילוחצילום: עידו איז'ק

תוצאות החברה לרבעון הראשון של השנה (פרופורמה, כולל טים אינטרנט) הסתכמו במחזור של 68 מיליון דולר ו-6.9 מיליון דולר ב-Ebitda, בהשוואה למחזור של 54 מיליון דולר ו-4.2 מיליון דולר בשנה הקודמת. התוצאות משקפות צמיחה מרשימה של 26% במחזור ו-64% ב-Ebitda. מטומי סיימה את שנת 2013 עם מחזור של 217 מיליון דולר וכ-17 מיליון דולר (פרופורמה כולל טים אינטרנט). מחזור הפעילות של טים אינטרנט ב-2013 היה 23 מיליון דולר וכ-4 מיליון דולר ב-Ebitda.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker