יו"ר דיסקונט נסע למונדיאל - על חשבון ויזה

יוסי בכר משמש דירקטור בוויזה אירופה מתוקף תפקידו כיו"ר הבנק, והצטרף לנסיעה יחד עם שאר 21 חברי הדירקטוריון ■ 
ויזה הצהירה כי זו נסיעת עסקים, אך העניקה כרטיסי VIP למשחקים ליו"ר ולאשתו

סיון איזסקו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סיון איזסקו

יו"ר בנק דיסקונט, יוסי בכר, טס לצפות במשחקי המונדיאל בריו דה ז'נרו. בכר נסע על חשבון ויזה אירופה, שבה הוא משמש כדירקטור מתוקף כהונתו כיושב ראש הבנק.

נסיעתו של בכר מעוררת תרעומת בקרב חלק מחברי ועד עובדי דיסקונט, שכן רק לפני שבועיים בכר הצהיר כי בתקופה הקרובה יתמודד הבנק עם אתגרי ההתייעלות. בוויזה אירופה מציגים את הנסיעה של 21 חברי דירקטוריון החברה כאל נסיעת עסקים ולא כצ'ופר למנהלים, שכן במקביל לכרטיסי VIP שוויזה העניקה לבכר ובת זוגתו, ויזה תקיים בריו דה ז'נרו ישיבת דירקטוריון.

מחברת ויזה אירופה נמסר כי "דירקטוריון ויזה יערוך בריו דה ז'נרו כמה פגישות, הכוללות בין השאר סקירה של הפעילויות השונות הנוגעות לחסות ויזה במונדיאל. נהוג כי הדירקטוריון עורך את פגישותיו במקומות שבהם מתקיימים ארועים מרכזיים להם ויזה מעניקה חסות, ובכלל זה המשחקים האולימפיים וגביע העולם". בניגוד לדירקטורים של החברה, את לקוחות ויזה הזמינה החברה לצפות במשחק הגמר דרך מסך ענק באצטדיון המושבה בפתח תקוה בתמורה ל–20 שקל. בוויזה ציינו כי זוהי הטבה למחזיקי הכרטיס.

בזמן שיו"ר הבנק נמצא במונדיאל בברזיל, הנהלת דיסקונט, בראשות לילך אשר־טופילסקי, ממשיכה לגבש את התוכנית האסטרטגית שתוצג בשבועות הקרובים, שתלווה את הבנק בשנים הקרובוצ ובמרכזה צפויה תוכנית התייעלות נרחבת.

יו"ר ועד המנהלים, מיכאל אסור, אמר אתמול 
ל–TheMarker כי עד כה ההנהלה לא הציגה תוכנית כלשהי. לדבריו, "יש שמועות על כוונות להציג תוכנית התייעלות ואני מקווה שהנהלה תהיה מספיק נבונה להציג לנו את התוכנית לפני שהיא יוצאת אתה לתקשורת". אסור אמר כי לוועד יש נכונות לשתף פעולה עם ההנהלה כל עוד זו תציג "תוכנית נכונה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker