המניה בשיא וורינט מעוניינת לבצע הנפקה משנית

החברה הישראלית שמספקת מערכות ושירותים בתחום המודיעין הביטחוני והעסקי מעוניינת לגייס 550 מיליון דולר במניות ואג"ח להמרה

דרור רייך

חברת וורינט, שמנוהלת על ידי דן בודנר ומספקת מערכות ושירותים בתחום המודיעין הביטחוני והעסקי, הודיעה כי היא מעוניינת לבצע הנפקה משנית של מניותיה. החברה הישראלית שנסחרת בנאסד"ק רוצה להנפיק עוד 5 מיליון מניות במחיר השוק – כלומר במחיר של כ-50 דולר למנייה שמעניק גיוס של 250 מיליון דולר.

בחירת העיתוי לא מקרי – מניית וירנט נסחרת כיום במחיר הגבוה שלה אי פעם. ורינט מעוניינת גם להנפיק איגרות חוב להמרה בהיקף של 300 מיליון דולר שיעמדו לפירעון בעוד כ-7 שנים ב-2021. ריבית האג"ח ומחיר ההמרה לא פורסמו. החתמים בהנפקת המניות (גולדמן סאקס ודויטשה בנק) יכלו לרכוש עוד 750 אלף מניות בשווי של 37.5 מיליון דולר והחתמים של הנפקת האג"ח (FBR ואופנהיימר) יוכלו לרכוש עד 45 מיליון דולר נוספים.

דן בודנר
דן בודנר

שתי רכישות גדולות מתחילת השנה

ורינט האיצה לאחרונה את מדיניות הצמיחה באמצעות רכישות ומיזוגים. בתחילת השנה חתמה החברה על הסכם לרכישת חברת קאנה (Kana Software) תמורת 514 מיליון דולר במזומן. קאנה, שהיא חברת פורטפוליו של קרן ההשקעות הפרטית Accel KKR, מפתחת ומשווקת מערכות שירות לקוחות בענן ובאתר הלקוח עבור ארגונים בינוניים וגדולים.

בתחילת חודש אפריל דיווחה ורינט על רכישת הבעלות המלאה בחברת UTX תמורת 83 מיליון דולר. UTX מפתחת פתרונות מעקב אחרי תקשורת סלולרית במכשירים, כמו טלפוניים ניידים וטבלטים ליישומים ביטחוניים.

בשבוע שעבר ורינט דיווחה על הדו"חות הכספיים של החברה, בהם הרוויחה 40 מיליון דולר ברבעון הפיסקלי הראשון שהסתיים באפריל 2014, כלומר 72 סנט למנייה על בסיס Non GAAP (בנטרול הוצאות והכנסות לא תזרימיות וחד פעמיות). ממוצע תחזיות האנליסטים לרבעון הראשון של השנה היה 55 סנט למניה. בעקבות התוצאות, ורינט העלתה את תחזית המכירות והרווח ל-2014 מטווח שבין 1.08 ל-1.13 מיליאר דולר לטווח שבין 1.11 ל-1.16 מיליארד דולר.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker