כלל ביטוח וקופ"ח לאומית האריכו את התקשרות ביניהן לשלוש שנים נוספות

ב-2009 זכתה כלל ביטוח במכרז לאומית לרכישת ביטוח סיעודי לכ-750 אלף מבוטחיה למשך חמש שנים ■ לאומית החליטה לממש את האופציה שניתנה במסגרת ההסכם ולהאריך את תקופת ההתקשרות

אסא ששון

חברת הביטוח כלל ביטוח, בניהולו של איזי כהן, דיווחה היום (ב') כי החברה וקופת חולים לאומית שירותי בריאות סיכמו על הארכת ההתקשרות לרכישת ביטוחים סיעודיים ללקוחות לאומית בשלוש שנים נוספות. בשנת 2009 זכתה כלל ביטוח במכרז לאומית לרכישת ביטוח סיעודי לכ-750 אלף מבוטחיה למשך חמש שנים. לאומית החליטה לממש את האופציה שניתנה במסגרת ההסכם ולהאריך את תקופת ההתקשרות. הארכת ההתקשרות בין לאומית לכלל ביטוח הינה ברצף ביטוחי וללא שינוי בכיסוי. תקופת הביטוח הנוספת תחל ביום 1.7.2014 ותסתיים ביום 30.6.2017.

בטקס החתימה, שהתקיים בהנהלת לאומית שירותי בריאות ובהשתתפות יו"ר דירקטוריון כלל ביטוח דני נוה ומנכ"ל כלל ביטוח, אמר יו"ר דירקטוריון לאומית, יעקב אדרי, על הארכת ההסכם כי "לקוחות לאומית מרוצים עד מאוד מהפוליסה ומאות אלפי מלקוחות הקופה כבר רכשו אותה. אני מצפה כי עשרות אלפים נוספים ירכשו אותה בעתיד".

קופת חולים לאומיתצילום: לימור אדרי

דניאל כהן, מנהל חטיבת הבריאות בכלל ביטוח, ציין כי "השותפות עם לאומית שירותי בריאות הינה אסטרטגית ואנו מברכים על הארכת ההסכם. המוצר אותו מציעה הקופה למבוטחיה באמצעותנו עונה על הצורך לקבל כיסוי סיעודי איכותי לאורך זמן במידה וחלילה יזדקקו לכך".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker