שיראל גוטמן־עמירה עוברת לשוק הפרטי

גוטמן־עמירה פרשה לפני שנה מתפקיד מנהלת התאגידים ברשות ניירות ערך ■ תנהל במשרד עוה"ד את המחלקה המתמחה בתחום ניירות הערך ובתחום החברות

אפרת נוימן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
אפרת נוימן

עו"ד שיראל גוטמן־עמירה, 40, שפרשה לפני כשנה מתפקיד מנהלת מחלקת תאגידים ברשות ני"ע, מצטרפת כשותפה למשרד עוה"ד אגמון, רוזנברג הכהן ותנהל את מחלקת תאגידים במשרד.

לאחר ארבע שנים במשרד עו"ד בלטר־גוט־אלוני הצטרפה גוטמן־עמירה ב–2002 לרשות כיועצת משפטית במחלקת תאגידים, ומ–2010 ניהלה את המחלקה. היא נחשבה לאשת מקצוע אסרטיבית, שלא מתקפלת מול לחצים. פרישתה מהרשות הפתיעה רבים בשוק ההון.

גוטמן־עמירה נטלה חופשת צינון של כשנה לפני שהחליטה על המשך דרכה המקצועית. גם בחירתה להשתלב במשרד עורכי דין התקבלה בהפתעה בשוק. קודמה של גוטמן־עמירה ברשות, ד"ר משה ברקת, מונה לאחר פרישתו ליו"ר הפניקס. עד אתמול רווחה ההערכה כי גם גוטמן־עמירה מחוזרת על ידי גופים עסקיים. עם זאת, בחירתה שלא להצטרף לקבוצה כזו עולה בקנה אחד עם המדיניות שהפגינה כלפי קבוצות אלה.

משרד אגמון, בראשות עו"ד צבי אגמון, התמזג לפני יותר משנה עם משרד רוזנברג הכהן בראשות עוה"ד אורי רוזנברג ודן הכהן. המשרד מונה כ–70 עורכי דין, מהם כ–20 שותפים, ומנוהל בידי עו"ד איילת גולמב־פלנר ועו"ד אבי פורטן. עו"ד צביקה אגמון ציין כי הצטרפותה של גוטמן־עמירה היא חלק מאסטרטגיית הצמיחה של הפירמה. המחלקה שתנהל גוטמן־עמירה מתמחה בניירות ערך ובתחום החברות. שותפים נוספים במחלקה הם עו"ד אמיר גודארד ועו"ד אפרת חוזה־אזרד.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker