ברכה זיסר: לא היתה תספורת באלביט הדמיה - החליפו לאנשים אג"ח במניות

אשתו של מוטי זיסר בראיון לערוץ 2: "אנחנו מוכנים לצאת מהבית. לנסות למכור רכוש שיש לנו; יכול להיות שקניית המטוס היתה טעות"

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
TheMarker Online

"לא היתה באלביט הדמיה תספורת. מי שהאמין בחברה וקנה איגרות חוב, קיבל מניות במקום", כך אמרה הערב ברכה זיסר, אשתו של מוטי זיסר, בראיון לחדשות ערוץ 2. הראיון עסק ברובו בהתמודדות עם מחלתו הסרטן של בעלה, במקביל להליכי הסדר החוב בחברה שלו. "כתבו עלינו הרבה מאוד דברים בעיתונים, בזמן שישבנו בבית חולים והוא נלחם על החיים. אבל כל מה שהיה בחוץ היה פחות מעניין".

ברכה זיסר סיפרה עוד כי לא חשבו לנצל את מצבו הבריאותי של בעלה כדי לקבל רחמים. "לא רצינו לנצל את זה לטובתנו. אנחנו לא בקטע של לבקש רחמים. אלא לקחת אחריות. "חלק מנטילת האחריות היא ההגעה להסדר חוב", אמרה זיסר, שהסכימה כי נעשו טעויות שהובילו להגעה להסדר. "היו טעויות, אבל בגלל שזה היה תוך כדי עשיית עסקים מאוד גדולים".

על אורח החיים הראוותני בו הם חיים, אמרה ברכה זיסר כי "במחשבה לאחור, יכול להיות שקניית המטוס היתה טעות, אבל אני לא קונה בגדים יקרים או תכשיטים". היא התייחסה גם לעובדה שעוד לא פונו מביתם, והסכימה כי אזרחים אחרים שהיו במצבם, היו מפונים. "להוציא יותר ממה שיש לנו אי אפשר", אמרה. "אנחנו מוכנים לצאת מהבית. לנסות למכור רכוש שיש לנו, לנסות להחזיר כמה שיותר כסף. לא נולדנו לתוך בית כזה וכנראה שגם לא נמות בבית הזה". גם מוטי זיסר התייחס לנושא זה והדגיש כי גדל בשכונת התקווה. "כן כסף לא כסף. הבית, לא הבית. מה זה חשוב בכלל", אמר.

בסוף הראיון הדגישה ברכה זיסר כי היא "מקווה שהציבור יהיה קצת עם לב יותר פתוח, לסלוח או להפחית זעם. אנחנו לא מפלצות".

מוטי זיסרצילום: עופר וקנין

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker