לאחר עלייה של 20% מתחילת השנה - קבוצת חנן מור תרכוש בחזרה מניות

קבוצת הנדל"ן דיווחה הבוקר על גיוס של 7.5 מיליון שקל באמצעות הרחבה של סדרת אג"ח ד' ■ יו"ר הקבוצה חנן מור: "אנחנו נמצאים בתנופה עסקית"

דרור רייך
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

לאחר פרסום התוצאות הכספיות לשנת 2013, שכללו רווח נקי של 12 מיליון שקל, ולאחר עלייה של 20% במחיר המנייה מתחילת השנה, מודיעה קבוצת חנן מור על תוכנית לרכישה חוזרת של מניות (ביי-בק) בהיקף של כמיליון שקל.

"המחיר בו נסחרות מניות החברה נכון למועד קבלת ההחלטה הינו אטרקטיבי ומהווה הזדמנות עסקית ראויה לחברה, ולחברה יש את היכולות הכספיות והתזרימית ליהנות מן ההזדמנות", נימק דירקטוריון החברה את החלטתו.

בנוסף לזה, הסביר הדירקטוריון כי רכישת מניות החברה תאפשר הגדלת התשואה של בעלי המניות, וכי רכישת ניירות הערך של החברה היא חלופה ראויה לשימוש בכסף שבקופת החברה.

קבוצת חנן מור נשענת על מספר מקורות מימון - ההון העצמי של החברה עומד על 45 מיליון שקל, לחברה יש איגרות חוב בסכום כולל של 172 מליון שקל ואשראי מבנקים של 186 מיליון שקל.

חנן מור
חנן מור

"אנו נמצאים כיום בתנופה עסקית. בשנת 2013 מסרנו 157 יחידות דיור, מספר שיא עבורנו, אולם בשנת 2014, על בסיס תוכניות העבודה שלנו שפורסמו, אנו צפויים למסירות בהיקף כפול מזה", אמר היום יו"ר הקבוצה, חנן מור. "כמו כן, אנו נערכים לתחילת השיווק של הפרויקט בעיר חריש הכולל כ-280 יחידות דיור, ושל הפרויקט בכפר תבור המונה 100 צמודי קרקע".

במקביל, דיווחה החברה על גיוס של כ-7.5 מיליון שקל באמצעות הרחבה של סדרת אג"ח ד'. איגרות החוב הונפקו בתשואה של 5%. "זוהי הבעת אמון נוספת של שוק ההון ביכולות החברה", ציין מור.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker