מזור רובוטיקה עולה ב-6.5% בעקבות קבלת שתי הזמנות נוספות

החברה מכרה ברבעון הרביעי של 2013 שבע מערכות רובוטוית לניתוחי עמוד שדרה

יורם גביזון
יורם גביזון

חברת מזור רובוטיקה , שמפתחת ומשווקת מכשור רפואי מתקדם לנווט כלים כירורגיים בדיוק גבוה ובפולשנות מזערית לניתוחי עמוד שדרה, קיבלה הזמנה ל-2 מערכות Renaissance בסוף דצמבר 2013. בכך השלימה מזור מכירה של 7 מערכות ברבעון הרביעי של 2013. מניית מזור מגיבה לידיעה בעלייה של 5.5% עם פתיחת המסחר בנאסד"ק.

מערכת אחת הוזמנה בארה"ב על ידי בית החולים ליטלטון אדוונטיסט ומערכת נוספת  הוזמנה על ידי בסטק, המפיצה את מוצריה של מזור בישראל עבור בית החולים בני ציון שבחיפה. עם הרכישה של מערכת רנסנס על ידי בית החולים ליטלטון אדוונטיסט מותקנות 5 מערכות מסוג זה ב-5 בתי חולים שונים מקבוצת Adventist Health. בית החולים בני ציון שבחיפה מתמחה ברפואה שיקומית ומציע שירותי שיקום אורתופדי, נוירולוגי, טיפולים בסרטן וברפואת נשים וילדים.

אורי הדומי, מנכ"ל מזור רובוטיקה, אמר כי ההזמנות ממחישות את המשך מגמת הצמיחה במכירת מערכות החברה הן בארה"ב והן בשווקים הבינלאומיים והעריך שבתי החולים שרכשו את מערכות רנסנס ישיגו יתרונות קליניים ועסקיים. מזור רובוטיקה הפסידה 3.5 מיליון דולר במחזור של 3.1 מיליון דולר ברבעון השלישי של 2013, בהשוואה להפסד של 233 אלף דולר במחזור של 4.1 מיליון דולר ברבעון המקביל לו ב-2012.

צילום: מזור רובוטיקה

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ