בריינסוויי מקימה מרכז לוגיסטי בנברסקה - המניה מזנקת ב-5%

כיום יש לחברה אישור של Health Canada לטפל בחולי דיכאון ואישור ה-FDA לטפל באמצעות מכשיר Deep TMS בחולים הסובלים מדיכאון מז'ורי

דרור רייך
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

חברת בריינסוויי הודיעה היום (ד') כי התקשרה עם חברה העוסקת גם כן בשיווק מערכות Deep TMS - בדומה למוצר של בריינסווי - בנברסקה, לקבלת שירותים לוגיסטיים באמצעות הקמת מרכז בארה"ב, שישמש בעתיד את בריינסוויי לצורך הליכי שיווק, מכירה, התקנה, הדרכות ותיקונים של המערכות בארה"ב.

כיום יש לבריינסוויי אישור של Health Canada - המקבילה ל-FDA האמריקאית - לטפל באמצעות מכשיר Deep TMS בחולי דיכאון שמצבם לא השתפר לאחר טיפול תרופתי וכן את אישור ה-FDA לטפל באמצעות מכשיר Deep TMS בחולים הסובלים מדכאון מז'ורי, ושטיפול באחת התרופות כמו וולבוטרין, אביליפי או סימבלטה, לא הביא לשיפור במצבם. בחברה מקווים כי קבלת אישור Health Canada תפתח בפני בריינסוויי שוק הנאמד ב-12% מהשוק האמריקאי שגודלו עשרות מיליארדי דולרים.

קסדה של חברת בריינסווי
בריינסוויי. טיפול לא פולשני בדיכאוןצילום: בריינסוויי

להערכת החברה, הקמת המרכז הלוגיסטי בארה"ב תקצר את זמני האספקה ללקוחותיה, תשפר את איכות השירות והמענה ללקוחותיה בארה"ב ותגביר את היכולת שלה להתחרות בשוק המקומי בארה"ב. לפיכך, רואה החברה בהסכם אבן דרך מרכזית לצורך ביסוס וקידום פעילותה בארה"ב.

בריינסוויי פיתחה מכשיר רפואי לטיפול לא פולשני בהפרעות נפוצות בתפקודי המוח. המכשיר מבוסס על סליל אלקטרו-מגנטי בעל מבנה ייחודי שמחובר לספק זרם חשמלי המשתנה במהירות. הזרם יוצר שדה חשמלי שבאמצעותו ניתן להשפיע על המוח עד לעומק של 7 ס"מ באופן המאפשר להגיע לכל אזור במוח כמעט באמצעות גירוי או דיכוי עצבי לפי תדר ההפעלה. ההתוויה שהגדירה ה-FDA למכשיר של בריינסוויי רחבה יחסית להתוויה שהוגדרה למכשיר ה-TMS של החברה המתחרה ניורונטיקס.

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker