גבי רביד תייעץ לחברת הקרנות של אקסלנס

רביד, לשעבר מנכ"לית פסגות, הקימה חברת ייעוץ לניהול קרנות נאמנות

אסא ששון
שתפו בפייסבוק

חברת הקרנות של בית ההשקעות אקסלנס, הנמצא בשליטת יצחק תשובה, נמצאת במגעים ראשוניים עם גבי רביד לשיתוף פעולה בתחום קרנות הנאמנות.

רביד, לשעבר מנכ"לית פסגות, ושותפה דני זיליביגר הקימו חברת ייעוץ לניהול קרנות נאמנות. החברה פיתחה מודלים כלכליים שנועדו "להכות" את מדדי היחס (בנצ'מרק) השונים לפי מדיניות ההשקעה של כל קרן. ככל הידוע, בשלב הראשון השניים ייעצו לקרן אחת בלבד המתמחה במניות בחו"ל, כאשר השוק העיקרי הוא שוק המניות האמריקאי.

זו הפעם השנייה שבה רביד מנסה לשוב לתפקיד אקטיבי בשוק ההון. בפעם הקודמת חברה רביד לאלי ברקת כשרכש את בית ההשקעות דש; רביד מונתה ליו"ר בית ההשקעות, אבל פרשה כעבור שמונה חודשים לאחר שהתגלעו חילוקי דעות בינה לבין ברקת.

גבי רבידצילום: אייל טואג

חברת הקרנות של אקסלנס, הנמצאת תחת ניהולו של צחי קורן, מנהלת נכסים בהיקף של כ–21 מיליארד שקל והיא חברת הקרנות החמישית בגודלה בשוק הקרנות. החברה פיתחה שיטת השקעה בשכבות. לפי שיטה זו, בכל קרן יש שכבות בסיס שהן העוגן של ההשקעה, ועליהן מיתוספות שכבות נוספות. כך מקווים באקסלנס כי הקרן תהיה מאוזנת יותר, פחות תנודתית ותוכל "להכות" את מדדי היחס שלה. באקסלנס סירבו להתייחס לדברים.

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker