ארד זכתה במכרז של 27 מיליון שקל של תאגיד המים של נצרת עילית ועפולה

על פי תנאי המכרז, תקים ארד, שמנוהלת על ידי גבי ינקוביץ', פיילוט לשם בחינת המערכת לקריאה מרחוק וניהול של מדי מי

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

חברת ארד, שמפתחת מערכות תקשורת לקריאה מרחוק של מדי מים שמיוצרים על ידי החברה, זכתה במכרז של תאגיד המים מי נע של נצרת עילית, מגדל העמק ועפולה בהיקף כספי של עד 27 מיליון שקל. על פי תנאי המכרז, תקים ארד, שמנוהלת על ידי גבי ינקוביץ', פיילוט לשם בחינת המערכת לקריאה מרחוק וניהול של מדי מים. הפיילוט יימשך 9 חודשים ולאחר תקופה זו ובכפוף לשביעות רצונו של תאגיד המים מביצועיו תקים ארד מערכת לקריאה מרחוק וניהול של מדי מים שכוללת 45 אלף מדי מים בהתאם ללוחות זמנים שייקבעו על ידי תאגיד המים. הקמת המערכת אמורה להימשך 27 חודשים מגמר תקופת הפיילוט.

ארד תידרש לתת שירותי תחזוקה ואחריות ולהחליף מדי מים על פי דרישת תאגיד המים וכל זאת לתקופה של 5.5 שנים ממועד מסירת המערכת לשימושו של הלקוח. תאגיד המים רשאי להאריך את תקופת האחריות ב-5.5 שנים נוספות. ארד מציינת שהיקפו הכספי של הפרוייקט במקרה בו יאושר הפיילוט ותוזמן הכמות הכוללת של מדי המים מוערך ב-27 מיליון שקל.

ארד, שבשליטת הקיבוצים רמות מנשה ודליה (29% ו-27% בהתאמה) מנהלת בימים אלו מו"מ לרכישת השליטה (51%) בחברה מקסיקאית שעוסקת בשווק מדי מים מכניים ומחזיקה בנתח של 25%-30% מהשוק המקסיקאי תמורת 2 מיליון דולר. ארד הרוויחה 3.9 מיליון דולר במחזור של 38 מיליון דולר ברבעון השלישי של 2013 בהשוואה לרווח של 3.2 מיליון דולר במחזור של 32 מיליון דולר ברבעון המקביל לו ב-2012. ההון העצמי של החברה הוא 79 מיליון דולר ושווי השוק שלה הוא 184 מיליון דולר לאחר עלייה של 58% ב-12 החודשים האחרונים.

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker