אינסוליין מזנקת ב-6% עקב דיווח על תחילת מכירות בגרמניה

רון נגר, נשיא ומנכ"ל אינסולין: "התגובות הראשוניות למוצר חיוביות מאוד; ככל שיינתנו מרשמים נוספים על ידי רופאים קצב יצירת תזרים המזומנים לחברה יתגבר"

דרור רייך
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים1

אינסוליין מדיקל, העוסקת במחקר, פיתוח, ייצור ושיווק של מוצרים לשיפור האפקטיביות של אינסולין המוזרק לחולי סוכרת הודיעה הבוקר על קבלת דיווח מהשותף בגרמניה כי מאז החלה פעילות השיווק על ידי השותף במחצית השנייה של חודש אוקטובר השנה - כ-2,200 משתמשים קיבלו לשימוש ערכות התחלה של InsuPad.

מדובר במוצר הדגל של החברה המיועד לשפר את ספיגת האינסולין לאחר הזרקתו לתוך הרקמה התת עורית. בתגובה מזנקת מניית החברה ב-6% במסחר באחד העם.

רון נגר, נשיא ומנכ"ל אינסולין מסר כי "אנו שמחים על הנתונים הראשונים המתקבלים מגרמניה. השותף בגרמניה המשווק את ה – InsuPad מציין כי עד עתה וכן בהשוואה למוצרים אחרים אותם הוא מפיץ, התגובות הראשוניות למוצר הינן חיוביות מאוד, בייחוד לאור הנכונות הגבוהה של הרופאים לבחון את השימוש במוצר תוך זמן קצר. אנו מאמינים כי ככל שינתנו מרשמים נוספים על ידי רופאים וימכרו ערכות למשמשים חדשים כך יעלה קצב ההזמנות גם לרכיבים המתכלים של המוצר תוך יצירת תזרים מזומנים גובר לחברה".

צילום: רויטרס

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker