פסגות זכה במכרז הפנסיה של 3,000 עובדי רשת מרפאות השיניים ש.ל.ה

החברה, שבתחום זה מנהלת בעיקר קופות גמל בסכום של 51 מיליארד שקל, מנסה להגדיל גם את חלקה בתחום קרנות הפנסיה

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

בית ההשקעות פסגות, המנוהל בידי חגי בדש, סימן לעצמו את החיסכון ארוך הטווח כיעד אסטרטגי. החברה שבתחום זה מנהלת בעיקר קופות גמל בסכום של 51 מיליארד שקל, מנסה להגדיל גם את חלקה בתחום קרנות הפנסיה. החברה מנהלת בקרן הפנסיה הוותיקה ה.ע.ל, 8 מיליארד, ובקרן החדשה 470 מיליון שקל.

ל-TheMarker נודע כי קרן הפנסיה של פסגות בית השקעות זכתה בימים האחרונים במכרז הפנסיה של עובדי רשת מרפאות השיניים והרפואה המשלימה של ש.ל.ה. הרשת מעסיקה כ-3,000 עובדים.

חגי בדש, מנכ"ל בית ההשקעות פסגותצילום: אייל טואג

פסגות זכתה במכרז במסגרת שיתוף פעולה בין פסגות לארגון כוח לעובדים המייצג עובדים בחברה. דמי הניהול שהוצעו לעובדי ש.ל.ה הם 1.2% מהפקדה ו-0.2% מהצבירה בקרן הפנסיה המקיפה. דמי הניהול בקרן הפנסיה הכללית הם 0.5% מצבירה ו-0% מהפקדה, ובקופות גמל במעמד עצמאי 1% מהפקדה ו-0.5% מצבירה.

את המהלך הובילו מטעם פסגות בדש, המשנה למנכ"ל, פסגות טל קדם, ומנהלת מערך הפנסיה בפסגות, שולי דיאז. מצד כוח לעובדים טיפלו בהצעה נציגי העובדים בש.ל.ה והממונה על כספים וארגון בהנהגת כוח לעובדים, שי כהן.

פזית סגל מנציגות עובדי ש.ל.ה בארגון כוח לעובדים אמרה: "אנחנו שמחים להביא בפני עובדי ש.ל.ה הצעה מיטיבה לניהול פנסיה וקופות גמל".

בדש אמר: "אנחנו מודים לעובדי ש.ל.ה על הבחירה בקרן הפנסיה וקופות הגמל של פסגות. עבור פסגות מדובר בשיתוף פעולה חשוב עם גוף גדול, ואנחנו נספק לעובדים את השירות הטוב ביותר".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker