אודיוקודס עברה מהפסד לרווח - המניה מזנקת ב-5%

בשורה התחתונה רשמה אודיוקודס רווח נקי של 1.8 מיליון דולר; שבתאי אדלרסברג, נשיא ומנכ"ל אודיוקודס: "תוצאות הרבעון משקפת את יכולתנו לספק את הצמיחה וההצלחה ההמשכיות, ואנו צופים כי הם ימשיכו בשנים הקרובות"

דרור רייך
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

ספקית טכנולוגיות ה-VoIP ומוצרי רשתות קוליות, אודיוקודס, מדווחת על תוצאותיה הכספיות עבור הרבעון השלישי לשנת 2013, שעמדו בסימן מעבר מהפסד נקי ברבעון הקודם לרווח נקי ברבעון הנוכחי.

הכנסות אודיוקודס ברבעון השלישי של 2013 הסתכמו ב-35 מיליון דולר, עלייה של 4% לעומת 33.7 מיליון דולר ברבעון השני של 2013 ועלייה של 11% לעומת  31.4 מיליון דולר ברבעון השלישי של 2012. ההכנסות תאמו את ציפיות האנליסטים.

בשורה התחתונה רשמה אודיוקודס רווח נקי של 1.8 מיליון דולר, או 4 סנט למניה, עלייה של 80% לעומת רווח נקי של 1 מיליון דולר, או 3 סנט למניה, ברבעון השני של 2013, ומעבר לרווח לעומת הפסד נקי של 419 אלף דולר, או  סנט למניה ברבעון השלישי של 2012.

במהלך הרבעון השלישי ייצרה אודיוקודס תזרים תפעולי חיובי של 1.6 מיליון דולר. היקף המזומן עמד בסוף ספטמבר על 58 מיליון דולר, לעומת 57.5 ברבעון הקודם.

שבתאי אדלרסברג, נשיא ומנכ"ל אודיוקודס אמר עם פרסום התוצאות "אנחנו שמחים לדווח על רבעון נוסף של צמיחה בהכנסות וברווחים - החמישי ברציפות בו אנו חווים צמיחה והתרחבות בשוקי הפעילות שלנו בתחומי התקשורת האחודה והשירותים העסקיים. סדרת רבעונים מוצלחים זו משקפת את יכולתנו לספק את הצמיחה וההצלחה ההמשכיות, ואנו צופים כי ימשיכו בשנים הקרובות".

שבתאי אדלרסברג צילום: גיא רייביץ

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker