בבילון: "ניפגש עם יאהו הלילה; החברה לא השהתה את ההסכם"

ביומיים האחרונים מניית בבילון צנחה ב-15% על רקע מכתב הפרות ששלחה יאהו לחברת האינטרנט הישראלית, והאולטימאטום שהציגה לחברה בנגע לתיקון הליקויים

ערן אזרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ערן אזרן

חברת האינטרנט הישראלית בבילון מנסה להרגיע את המשקיעים. החברה דיווחה הבוקר כי היא צפויה להיפגש עם הנהלת יאהו היום בלילה (שעון ארה"ב), והדגישה כי נכון למועד הדיווח, "יאהו לא השעתה את ההתקשרות בין הצדדים". ביומיים האחרונים מניית בבילון צנחה ב-15% על רקע מכתב הפרות ששלחה יאהו לבבילון, והאולטימאטום שהציגה יאהו לתיקון הליקויים.

שלשום דיווחה בבילון, שבשליטת נועם לניר, כי התקבל מכתב פניה מיאהו שבמסגרתו נטען שנפלו מספר ליקויים באופן שבו החברה מיישמת את ההסכם הבין הצדדים. "יאהו הודיעה שהיא רואה בכך משום הפרת הסכם", מסרה בבילון, "יאהו ציינה במכתבה כי היא מאפשרת לחברה לתקן את הליקויים האמורים עד ליום שני בערב, והדגישה כי לאחר המועד האמור תבצע הערכת מצב".

על פי הודעת בבילון, במידה שלא יתוקנו הליקויים, יאהו תשעה את ההתקשרות בין הצדדים. בבילון הדגישה כי "החברה עומדת בקשר עם אנשי יאהו, בתהליך מיידי כבר במהלך סוף השבוע של הסדרת הליקויים שצוינו בפנייתה. אין באפשרות הנהלת החברה להעריך בשלב זה מה תהייה השפעת פניית יאהו על החברה".

מלבד הסכנה לכך שביטול ההסכם עם יאהו, האחרית לכ-30% מסך ההכנסות של בבילון, יפגע ברווחיות חברת האינטרנט, הסכנה העיקרית היא ביטול הסכם המיזוג עם חברת האינטרנט איירון סורס. ההסכם, עליו שוקדת בבילון במהלך החודשיים הבאים, עתיד לצאת אל הפועל כבר בשבועות הקרובים. במסגרתו, בבילון ואיירוון סורס צפויות להתמזג לפי יחס מניות של 1:2 לטובת איירון סורס.

נעם לניר
נעם לנירצילום: מוטי מילרוד

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker