מנכ"ל רשת תחנות הדלק טן מקבוצת פישמן דני בן נר התפטר

מחברת טן נמסר כי החלטה של בן נר על סיום הכהונה "אינה כרוכה בנסיבות שיש להביאן לידיעת מחזיקי ניירות הערך" ■ נכון למועד זה, טרם נקבע מועד סיום הכהונה

ערן אזרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

דני בן נר, מנכ"ל רשת תחנות התדלוק טן, הודיע היום (ג') לדירקטוריון החברה על כוונתו לסיים את תפקידו - כך דיווחה היום החברה (TEN) לבורסה. מחברת טן נמסר כי החלטה של בן נר על סיום הכהונה "אינה כרוכה בנסיבות שיש להביאן לידיעת מחזיקי ניירות הערך". נכון למועד זה, טרם נקבע מועד סיום הכהונה.

טן הינה רשת תחנות תדלוק וחנויות נוחות, בשליטתו הישירה של איש העסקים אליעזר פישמן - בעל השליטה בקבוצת הנדל"ן כלכלית ירושלים. מניותיה של החברה אינן נסחרות בבורסה, אך היא מדווחת מאחר שהנפיקה בעבר שתי הנפקות אג"ח, בערך נקוב של 160 מיליון שקל. החברה מפעילה 44 תחנות תדלוק ועוד 16 חנויות נוחות הפועלות תחת המותג "טן פלוס".

טן, הרשת החמישית בגודלה בתחום התדלוק, סיימה את מחצית השנה הראשונה עם הכנסות של 584 מיליון שקל, ירידה של 2.4% ביחס לתקופה המקבילה ב-2012. הרווח הנקי של החברה עמד במחצית על 9.1 מיליון שקל, בהשוואה ל-6.7 מיליון שקל במחצית הראשונה של 2012.

איגרות החוב צמודות המדד, נסחרות בבורסה בתשואה נמוכה של 1.16% (סדרה א') ו-1.96% (סדרה ב') למח"מ של 1.18 שנים ו-2.44 שנים בהתאמה. האיגרות זכו לדירוג של BBB+ מידי חברת מעלות. האג"ח אינן מובטחות בשעבוד כלשהו.

תחנת שלק של טןצילום: תומר אפלבאום

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker