בונוס ביוגרופ מזנקת ב-5% בעקבות חתימה על הסכם מחקר ופיתוח עם הטכניון

השניים יפתחו טכנולוגיה לשיפור קליטת שתל חי של רקמה אנושית; בנוסף, הודיעה החברה על מימושים ראשונים של 620 אלפי כתבי אופציה מסדרה 3

דרור רייך
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

בונוס ביוגרופ מודיעה היום (ג') למשקיעה כי חברה בת בבעלות מלאה של החברה,  חברת בונוס תרפואטיקה, חתמה אמש עם מוסד הטכניון למחקר ופיתוח על הסכם מחקר לפיתוח טכנולוגיה משופרת בתחום הנדסת הרקמות, המיועדת לסייע בשיפור הקליטה והתפקוד של השתל החי של העצם האנושית, בגופו של המטופל, באמצעות הוספת שדרה העשויה מרקמה של כלי דם אנושיים, המחוברת לכלי דם של המטופל וזאת בטכנולוגיה משולבת של הנדסת רקמות ומיקרו כירורגיה של כלי דם.

הסכם הפיתוח יזכה לתמיכת משרד המדען הראשי של משרד התמ"ת, בתקציב מאושר של עד 435 אלף שקל. המדען הראשי מעניק למחקר ופיתוח זה תמיכה בשיעור של 90% מהתקציב המאושר. תקופת המחקר תחל באוקטובר ותמשך לפחות 15 חודשים.

לאחר קבלת התוצאות הסופיות של המחקר, תהיה זכאית בונוס תרפואטיקה לקבל מהטכניון רישיון לשימוש בלעדי בעולם בתוצאות המחקר, בכפוף להתחייבות לתשלום תמלוגים לטכניון. בנוסף, הודיעה החברה היום על מימושים ראשונים של 620 אלפי כתבי אופציה מסדרה 3, הניתנים למימוש עד ליום 19 בנובמבר 2013.

שי מרצקי, מנכ"ל בונוס ביוגרופצילום: יח"צ

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker