אורנשטיין יתבקש לדחות שוב מועד הגשת ההצעות להסדר באי.די.בי אחזקות

כל הצדדים הסכימו להגיש בקשה לדחיית המועד להגשת ההצעות עד ל-10 בנובמבר, כך שמשקיעים פוטנציאלים חדשים, פרט לקבוצת בוש ואלשטיין, ייכנסו לתמונה

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים5
שלי אפלברג
שלי אפלברג

השופט עומד לקבל בקשה לדחייה נוספת . אתמול נפגשו נציגי אי.די.בי אחזקות עם המשקיף חגי אולמן ועם המומחה אייל גבאי וסיכמו כי לאור בקשות שונות למידע מצד מתעניינים פוטנציאליים מעבר לקבוצות הקיימות שכבר הגישו בקשות לבית המשפט ועל מנת לקיים תהליך סדור, תעמיד החברה מידע שיתמקד בחברות מכתשים אגן, כלל ביטוח, שופרסל וסלקום. בנוסף, סוכם כי אי.די.בי תפעל לקיים פגישות עם הנהלת חברות בקבוצה עם המתעניינים. מסירת המידע תהיה כפופה לחתימת NDA (מסמך סודיות) בנוסח שיסוכם עם בעלי התפקיד.

בשל העובדה כי גם נוחי דנקנר וקבוצת המשקיעים אותה גיבש עם המשקיע האוקראיני , זקוקה לזמן נוסף על מנת לכנס את אסיפת המשקיעים של אמלבייז בלונדון, הסכימו הצדדים כי תוגש לבית המשפט בקשה על ידי בעלי התפקיד לדחות את מועד הגשת ההצעות להסדר מ-20 באוקטובר ל-10 בנובמבר.

מקורב לפרשה הסביר כי "הדחייה תאפשר למתמודדים חדשים להיכנס לעסק. יש מספר מתמודדים אשר דורשים עוד מידע וזמן בשביל להגיש הצעה. החברה ממילא רצתה לבקש דחייה בגלל אמבלייז ו היה מבקש דחייה בשביל לקבל את המידע שהחברה לא שיחררה עד כה. לכן בשביל לפשט את העניינים ומכיוון שנראה כי בית המשפט היה נענה לבקשה, החליטו הצדדים להגיש בקשה בהסכמה".

עוד הסביר המקורב כי "הדחייה לא התבצעה באמצעות הנאמנים שעלולים לסרב להצעה שכן אדוארדו אלשטיין כבר רוצה להמשיך ולהתקדם ולכן גם לא הוזמנו לפגישה".

איתן אורנשטייןצילום: מוטי מילרוד

נראה כי המשקיף והמומחה מקווים כי דחייה נוספת תאפשר לנושים לקבל הצעות מבוססות והמשקיעים יוכלו לבצע החלטות השקעה מושכלות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker