סאנפלאואר גייסה 72 מיליון שקל בהנפקת סדרת אג"ח חדשה

איגרת החוב יישאו ריבית של 6.5%, שתשולם פעמיים בשנה, החל מיוני 2014 ועד יוני 2019; מח"מ האג"ח הינו כ-4.2 שנים

דרור רייך
דרור רייך

סאנפלאואר, שפועלת בתחום האנרגיות המתחדשות, השלימה את השלב הציבורי בגיוס סדרה חדשה של אג"ח שקלי להמרה (סדרה ט"ו). בתחילה ביקשה החברה לגייס 67 מיליון שקל, אך בעקבות ביקושי יתר הוגדל סכום הגיוס ל-72 מיליון שקל.

מתוך הסכום שגייסה החברה, 40 מיליון שקל גויסו במסגרת התחייבויות מוקדמות ממשקיעים מסווגים. מחיר חבלה של 1,000 איגרות חוב עמד על מחיר של 1,040 שקל. איגרות החוב ישאו ריבית של 6.5%, שתשולם פעמיים בשנה (בחודשים יוני ודצמבר), החל מיוני 2014 ועד יוני 2019.

איגרות החוב היו גם ניתנות להמרה למניות, עד התאריך ה-31 בדצמבר 2016, המשקיעים יוכלו להמיר למניות תמורת 13.5 שקל לאג"ח, ולאחר מכן תמורת 16 שקל לאג"ח  - המחיר יתואם לחלוקת דיווידנד, מניות הטבה וזכויות. מח"מ האג"ח הינו כ-4.2 שנים.

רוני בירם וגיל דויטש
רוני בירם וגיל דויטשצילום: עופר וקנין

רוני בירם, יו"ר סאנפלאואר, מסר: "אנו מודים לציבור המשקיעים על השתתפותם ורואים בכך הבעת אמון בסאנפלאואר, בהנהלתה ובפעילותה. אנו גאים בביקושי היתר שהתקבלו ובמחיר שהוצע במסגרת המכרז הציבורי שהיה גבוה מזה שנסגר בשלב המוסדי. ביקושי היתר והמחירים שהוצעו הביאו אותנו למימוש זכותנו להגדלת היקף הגיוס כך שיכולנו לתת מענה לקהל רחב יותר של משקיעים. אנו מאמינים כי גיוס זה יסייע רבות בהמשך התפתחותה וצמיחתה של החברה".

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker