ניל בוש, אחיו של נשיא ארה"ב לשעבר ג'ורג' בוש, מעוניין באי.די.בי

בוש הגיע אתמול לישראל לסבב פגישות שמטרתן קניית השליטה בחברה יחד עם קבוצת משקיעים מארה"ב, סין, הונג קונג, וסינגפור

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים9
שלי אפלברג
שלי אפלברג

בשעה שנאמני מחזיקי איגרות החוב של אי.די.בי מסרבים לצאת במכרז למכירת הקונצרן, שחקן חדש נוסף מעוניין להיכנס למרוץ רכישת . ניל בוש, אחיו של נשיא ארה"ב לשעבר, ג'ורג'.ו בוש, הגיע אתמול לישראל לסבב פגישות שמטרתן קניית השליטה בקבוצת אי.די.בי.

בוש גיבש קבוצת משקיעים מארה"ב, סין, הונג קונג וסינגפור, מנציגיה נמסר כי "זיהתה את הפוטנציאל הגלום ב-אי.די.בי והיא מייצגת שורה חזקה של משקיעים שהגיעו לישראל במטרה לקדם פיתוח הן בישראל והן בחו"ל על ידי הזרמת הון לקבוצה וייצוא הטכנולוגיה והידע הישראליים לסין ומדינות נוספות".

בקבוצת בוש מדגישים כי אין בכוונתם לפרק את אי.די.בי. "שאיפתם היא כי עסקי הקבוצה יצליחו לא רק בארץ אלא גם במדינות נוספות. שאיפתם העיקרית היא למצוא את הפתרון הנכון ביותר להבטחת המשך קיומה של אי.די.בי ושמירה על הידע והטכנולוגיה המהווים את הפוטנציאל שזיהו ושהביא את משקיעיה למרתון הפגישות בישראל", מסרו בשם הקבוצה ממשרד האסטרטגיה בן חורין אלכסנדרוביץ'.

נוחי דנקנרצילום: עופר וקנין

לדברי ניל בוש "ההשקעה בישראל תהיה הקשר הראשון של הקבוצה בישראל", עוד ציין כי יש לו הערכה רבה לישראל – הן מבחינה ערכית והן מבחינה עסקית . בוש אומר כי "הנכונות להשקיע בישראל משקפת את הפוטנציאל הגדול שיש לישראל להציע לעולם".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker