עזיבה נוספת בפסגות: ערן אורן עובר לאקסלנס

אורן שימש כראש מערך תאגידים ולקוחות פלטינום שנמצא בחטיבת הלקוחות בראשות טל קדם ■ לפני כמה שבועות נודע כי שלומי ברכה, מנכ"ל פסגות גמל ופנסיה ומנהל השקעות ראשי עוזב ומצטרף כמנהל השקעות ראשי בקרן גידור חדשה שמקים רועי ורמוס, מנכ"ל פסגות לשעבר

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

עזיבה נוספת בבית ההשקעות הגדול בישראל פסגות.ערן אורן ששימש בתפקידו האחרון כראש מערך תאגידים ולקוחות פלטינום שנמצא בחטיבת הלקוחות בראשות טל קדם, עוזב את פסגות ומצטרף לתפקיד של ראש חטיבת הלקוחות באקסלנס שהנו בבית ההשקעות השלישי בענף אחרי פסגות ומיטב-דש.

עזיבתו של אורן מצטרפת לשורה של עזיבות של בכירים נוספים בפסגות. כך לפני כמה שבועות נודע כי שלומי ברכה, מנכ"ל פסגות גמל ופנסיה ומנהל השקעות ראשי עוזב ומצטרף כמנהל השקעות ראשי בקרן גידור חדשה שמקים רועי ורמוס, מנכ"ל פסגות לשעבר שהגיע לאחרונה להסדר עם הפרקליטות לגבי סגירת תיק בחשד למעורבותו לכאורה בתרמית בניירות ערך בפסגות מלפני כמה שנים.

כמו כן, עזבו את פסגות אריק סמנכ"ל פיתוח עסקי במטה שעובר לבית ההשקעות מתחרה מיטב-דש ויעסוק לצד רונן טוב (לשעבר מנכ"ל פסגות) בהקמת פעילות הביטוח. בנוסף הילה מדינה-שטבהולץ, ששימשה בשנים האחרונות כסמנכ"לית פרויקטים בבית ההשקעות (וקודם לכן הייתה העוזרת האישית של ורמוס), צפויה לעזוב את פסגות ולעמוד בראש לשכתה של מנכ"לית משרד האוצר.

חגי בדש, מנכ"ל פסגותצילום: אייל טואג

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker